banner614

AMAÇ LİGİ İKİNCİ BİTİRMEK

banner619

Düzce ilini başarıyla Bal’da temsil eden Çilimli Belediyespor kalan son dört müsabaka için çalışmalarına 22 Haziran 2020 tarihinde başlayacak.

Spor 05.06.2020, 11:24
1490
AMAÇ LİGİ İKİNCİ BİTİRMEK
banner785

Bal’da ilimizi başarıyla temsil eden Çilimli Belediyespor kalan dört maç için çalışmalara 22 Haziran 2020 tarihinde başlayacak. Az parayla çok iyi işler çıkaran başarılı teknik adam Nedim Akbulut Öncü habere yaptığı açıklamada dört maçlarının kaldığını bu dört maç için 22 Haziran’da idmanlara başlayacaklarını tek amaçlarının ligi ikinci bitirmek olduğunu belirtti. Teknik adam Akbulut alt sıralarda bulunan takımlara motivasyon ve son hamleyi yapacak oyuncusunun olmamasından dolayı küçük nüanslara zirve yarışı kaybettiklerini söylerken yine de başarılı maçlar çıkardıklarını söyledi. Başarılı teknik adam Nedim Akbulut kalan maçlarda gençlere daha çok şans vereceğini söylerken Ankara TKİ maçını kazanmak için oynayacaklarını ifade ederken tek amaçlarının ligi ikinci bitirmek dedi.

Yorumlar (1)
ah düzce ah! 8 ay önce
imam cemaat ilişkisi diyebiliriz buna. Belediye su kaynakları üzerine çop toplama tesisi yaparsa halk da akarsuları çöp kamyonu sanıp şehri bunların temizlediğini düşünüp çöpünü döküyor olabilir
10°
kapalı