Düzce’de devlet malını keyfi kullananlar listesine umulmadık bir yerel yönetici daha eklendi. Kendisini ‘halk adamı’ olarak niteleyip ‘İşim gücüm millete hizmet’ diyen tecrübeli Başkan Mustafa Koloğlu, belediyenin makam aracıyla tatile gitmeye utanmadı.

3. ‘SALTANAT’ DÖNEMİ

Mensubu olduğu MHP’nin Lideri Devlet Bahçeli’nin devlet adabına uygun hareket edilmesi noktasında yaptığı uyarıları hiçe sayan Koloğlu, 3. dönemini adeta ‘Saltanat’ devri gibi yaşar oldu.

9-10

MAKAM ARACIYLA BODRUM TATİLİNE GİTTİ

Bir yanda sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla ‘Ustalık dönemimde çok çalışıyorum.’ algısı oluşturan diğer yanda izin döneminde bile makam aracını kullanmaktan çekinmeyen Koloğlu, ünlü tatil beldesi Muğla’nın Bodrum yollarına 81 AL 001 yazan siyah plakalı aracıyla düştü.

5 YILDIZLI ULTRA LÜKS BİR OTELDE KONAKLIYOR

Bodrum’un Güvercinlik Bölgesi’nde bulunan 5 yıldızlı ultra lüks bir otel olan La Blanche Island Bodrum Hotel’de konaklayan Koloğlu’nun otel önüne park ettiği resmi araçla tatile gitmesi ‘Acaba yakıt parası ile otel masrafını da Cumayeri Belediyesi’nden mi karşıladı?’ sorusunu gündeme taşıdı.

‘SEMİNER’ SAVUNMASI

Oturdukları makamları halka hizmet için kullanırken, kendilerini de ihya etmeyi ihmal etmeyen yöneticiler yüzünden Düzce’nin adı sık sık ulusal medyaya da yansırken, Başkan Koloğlu’nun şahsi araç yerine makam aracıyla tatile gitmesine kılıf olarak ‘seminer’ savunması yaptığı öğrenildi. 

MUSTAFA_KOLOĞLU-removebg-preview

CABOĞLU: BENİM BİR BİLGİM YOK

Konu hakkında görüştüğümüz MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, ‘MHP’nin teşkilat ya da yerel yönetimlere yönelik Bodrum’da düzenlediği bir seminer ya da kamp var mı?’ sorusuna “Benim bu konuyla ilgili bir bilgim yok. Partinin de bir çalışması yok.” sözleri Koloğlu’nun bahanesini çürüttü.

GİDERAYAK ‘MAKAM SARHOŞLUĞU’NA KAPILDI

Cumhur İttifakı mensupları, partilerini temsil eden tüm kademelere, ‘Vatandaşın hizmetkarı olun!’ tavsiyesinde bulunurken, tecrübeli bir başkan olan Mustafa Koloğlu’nun 3. döneminin sona ermesine aylar kala ‘Yörük malıyla kurban kesmesi’, ‘makam sarhoşluğuna’ kapıldığını gözler önüne serdi.