9 günlük Ramazan Bayramını memleketlerinde geçirmek isteyen vatandaşlar, dünden itibaren yollara düştü. TEM Otoyolu Düzce kesimi Anadolu istikametine yoğunluk her dakika artmaya devam ediyor. TEM Otoyolunda oluşan yoğunluk nedeniyle, bazı araç sürücüleri Gölyaka, Düzce ve Kaynaşlı gişelerinden çıkış yaparak, D-100 Karayoluna yöneldi.

TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu Anadolu İstikametinde artan bayram yoğunluğu nedeniyle Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ile Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, aldıkları yoğun güvenlik önlemlerini sürdürüyor.

Polis ve jandarma ekipleri, TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu Bolu Dağı Düzce geçişinde, araç sürücülerine dikkatli olmaları konusunda uyarılar yapıyor.

GENÇLİK BULUŞMASINDA GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ GENÇLİK BULUŞMASINDA GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Bayram Tatili

Düzce Valisi Selçuk Aslan, sürücüleri uyardı…

Düzce Valisi Selçuk Aslan da, sosyal medya platformu X’ten yayımladığı video ile tatil için yola çıkan vatandaşları, trafikte emniyet kemerlerini takmaları konusunda uyararak, tüm Türk halkının Ramazan Bayramı’nı kutladı. Vali Aslan yayınladığı videoda, “Sevdiklerinize sağlıkla sarılmak için, yola koyulduğunuz yolculukların sonu mutluluk olsun. Ramazan Bayramımız mübarek olsun… Kemerini tak, hayata bak… Yolunuz açık olsun” ifadelerini kullandı.

HABER: Savaş ARI