Türkiye’nin sandık başına gideceği 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’ne günler kala sahada esnaf ve hane ziyaretlerine devam eden seçimin iddialı adayı Yılmaz Eser, bir yandan sorunlara kulak veriyor, diğer yandan Düzce’yi şaha kaldıracak projeleri hakkında hemşehrilerini bilgilendiriyor.

2-287

SAHADA YOĞUN TEVECCÜH

Son olarak Kiremitocağı ve Camikebir mahalleleri ile İstanbul Caddesi ve Kuyumcuzade Bulvarı’nda seçmenlerle bir araya gelen Eser, Düzce’nin boynunda adeta pranga olan sıkıntıları nasıl aşacağını anlattı. Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisine mazhar olan Başkan Adayı Eser, 31 Mart’ta ‘Değişen ve gelişen Düzce’ için destek istedi.

1-273

“MEMLEKETİMİZİ HAK ETTİĞİ SEVİYEYE ULAŞTIRACAĞIZ”

Düzce’de gelecek nesillere yaşanabilir, estetik, geçmiş kültürünü koruyan ve yaşatan bir kent bırakmak için geçmişle geleceği birleştiren bir yönetim anlayışını benimseyeceğini her fırsatta vurgulayan MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, “Bugün içerisinde bulunduğumuz şartlar her zamankinden daha fazla görev ve sorumluluk üstlenmemizi gerektiriyor. Düzce’mizin kronikleşen sorunlarını çözmek ve şehirleşmenin önündeki engelleri kaldırmak için var gücümüzle çalışmaya hazırız. Hem birlik ve beraberliğimiz güçlendirmek hem de hizmette kalite, etkinlik ve sürekliliği sağlayan yerel yönetimle memleketimizi hak ettiği seviyeye ulaştırmak istiyoruz.” dedi.

5-111

GENEL SEKRETER ŞEN BAŞKANLIK ETTİ GENEL SEKRETER ŞEN BAŞKANLIK ETTİ

3-210