banner851

banner614

Akrabalar arasındaki kavga kanlı bitti.

banner619

Akçakoca Balatlı köyünde V.D ve S.D kardeşler ile amcalarının çocuğu olan T.D arasında çıkan sözlü tartışma bir süre sonra kavgaya dönüştü

banner846
Yerel Haber 25.07.2008, 19:27
269
Akrabalar arasındaki kavga kanlı bitti.
banner844

Akçakoca'da arazı anlaşmazlığı sonucu amca çocukları olan şahısların miras bölüşümünden sonra ortaya çıktığı öğrenilen kavga kanlı bitti.

Arazi anlaşmazlığı yüzünden çıkan münakaşanın sonucunda kazma ve kürekle birbirine giren amca çocuklarının kavgası sırasında T.D üzerinde bulunan ruhsatsız tabancası ile V.D ve S.D üzerine ateş açtığı öğrenildi. Kazma ve kürekle başlayan ve silah kullanılan kavga sonucunda 1969 doğumlu V.D ağır yaralı, 1967 doğumlu S.D ise hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandı.

Acil olarak Düzce Araştırma ve Uygulama Hastanesine getirilen V.D ve S.D kardeşlere burada ilk müdahaleler yapıldı. Ağır yaralı olarak getirilen V.D hastanede hayatını kaybetti. S.D isimli diğer yaralı şahsın tedavisi devam ediyor.

Olayın hemen ardından Balatlı köyüne gelen Akçakoca Jandarma Komutanlığı ekipleri hemen harekete geçerek T.D. İsimli şahsı silahı ile birlikte ele geçirdi. İlk sorgulaması yapılan T.D yargılanmak üzere adli makamlara teslim edildi.

Yorumlar (0)
22°
parçalı az bulutlu