banner851

banner614

'DESTEK OLACAĞIZ'

Düzce Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Çocuk Hakları Komisyonu bugün Vali Ali İhsan Su'yu Valilik Toplantı Salonunda ziyaret etti. Vali Ali İhsan Su, Çocuk hakları Komitesindeki çocukları tebrik etti ve onlara her türlü desteği sağlayacaklarını söyledi.

banner619
Yerel Haber 22.05.2014, 11:32
206
'DESTEK OLACAĞIZ'

 

İlimizde, geleceğimiz olan çocukların haklarını dile getirmek amaçlı 8 mayıs tarihinde 130 çocuk içerisinden 10 kız 10 erkek olmak üzere 20 çocuktan oluşan "Çocuk Hakları Komitesi" kuruldu. Bugün sabah saatlerinde Çocuk Hakları Komitesi Vali Ali İhsan Su'yu ziyaret etti. Ziyaret Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleşti. Ziyaret ilk olarak öğrencilerin Vali Ali İhsan Su'ya kendini tanıtmalarıyla başladı ardından Vali Su bir konuşma yaparak Çocuk Hakları Komitesi'nin çalışmalarına destek vereceğini ve kendilerinin de bir takım çalışmalar yapacağını dile getirdi.Su, "Arkadaşlarımızın bir takım çalışmaları olacak biz de valilik ve il müdürlüğü olarak çocuklarımıza bu konuda destek vereceğiz. Çocuk haklarının geliştirilmesi, bilinçlendirilmesi ve toplumun her kesiminde mevcut duyarlılığın daha da artması konusunda çalışmalar yapacağız. Ayrıca ben bu komiteye seçilen çocukları tebrik ediyorum"dedi.

 Vali Su konuşmasının ardından çocuklara hediye vererek onlarla fotoğraf çektirdi ve çocuklarla istişarede bulundular.Öte yandan çocuk hakları Komisyonu dün De Belediye Başkanı Mehmet Keleş’e ziyarette bulunmuş ve destek sözü almıştı.

 

 

 

 

 

banner844
Yorumlar (0)