banner851

banner614

HABERSİZ GELDİ

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz habersiz bir şekilde Düzce'ye gelip Gençlik Merkezi inşaatını inceledi. Yılmaz, Bakan Suat Kılıç'ın ziyaretinin ardından çalışmaların hızlandığını söyledi.

banner619
Yerel Haber 17.09.2013, 15:15
209
HABERSİZ GELDİ

Geçtiğimiz aylarda Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Düzce'ye gelerek Gençlik Merkezi inşaatını ve diğer yatırımları yerinden inleyerek söz verilen tarihlerde bitirileceğini söyledi. Bakan Suat Kılıç'tan sonra dün de Gençlik Spor Bakan Yardımcısı Metin Yıldız ilimize gelerek devam eden Gençlik Merkezi inşaatından incelemelerde bulundu. Öncelikle Vali Ali İhsan Su'yu ziyaret eden Yılmaz, ardından Gençlik Merkezi inşaatındaki son durum hakkında bilgi aldı.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz Düzce'ye habersiz geldiğini ifade ederek Gençlik Merkezi inşaatının son durumunu ve inşaattaki ilerlemeleri yerinde görmek istediğini söyledi. Bakan Suat Kılıç'ın ziyaretinin ardından inşaatta yapım çalışmalarının hızlandığını farkettiğini söyleyen Yılmaz, “İnşallah gününden önce bitecek.“ dedi.

Yılmaz daha sonra Saadet Partisi İl Başkanı Selim Gökdemir'in cenaze törenine de katıldı.

 

Haber: M. YILMAZ

Yorumlar (0)