banner851

banner955

VATANDAŞLAR AKIN ETTİ

Düzce Belediyesi arkasında bulunan Hacı Hamdi Sokak’ta hizmete başlayan “Yemekhane” isimli restoran vatandaşların akınına uğradı. Uygun fiyatları ile dikkat çeken restoran, misafirlerinin onayını da alarak hizmete başladı.

Yerel Haber 18.01.2019, 18:44 18.01.2019, 19:40
14033
banner1032
Yalçın Gündüz ve Mısırlı işadamı Sair El Khan’ın ortaklığında, Düzce Belediyesi ve Cedidiye Camii arkasındaki Hacı Hamdi Sokak’ta hizmete giren “Yemekhane” isimli restoranın açılışı gerçekleşti.

Açılış törenine Düzce İl Alay Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce Müftüsü Hüseyin Can, Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven ve birçok Düzceli katılım gösterdi.

Uygun fiyatları ve dikkat çeken “Yemekhane” açılışı ile müşteri akınına uğradı. Çalışanların, misafirlerine yemek yetiştirmek için adeta yarıştığı açılış töreninde, sunulan lezzetler de vatandaşlardan tam not aldı.
 


“Buraya da bir yatırım yapmaya karar verdim”

Düzce’de yaptığı yatırımın sebebini ve restoranın özellikleri hakkında bilgi veren Mısırlı iş adamı Sair El Khan, şunları söyledi:

“Hendek’te çiftliğim vardı zaten. Belli periyotlarla orada yaşıyorum. Burayı gördüm, çok beğendim ve buraya da bir yatırım yapmaya karar verdim. Zaten yemeklerde kullandığım ürünlerin birçoğunu çiftliğimden, organik olarak getirtiyorum”“Belediye burada, esnaf burada ve mekan güzel”

Restoranın hizmete girdiği yeri değerlendiren Düzce Müftüsü Hüseyin Can şöyle konuştu:

“Cedidiye Camii Düzce’nin kalbi. Belediye burada, esnaf burada ve mekan güzel. Hakikaten de güzel olmuş, devamlı olur inşallah. Peygamber Efendimiz ‘ibadetin az da olsa devamlı olanı güzellidir’ der. Bu işyerleri için de geçerlidir. İnşallah bu işyeri de bu şekilde uzun yıllar devam eder.”“Fiyatlar gayet makul”

Fiyatları inceleyen ve değerlendirmede bulunan Yusuf Zengin isimli bir vatandaş, “Fiyatlar gayet makul ve güzel gözüküyor. Birazdan içeride tadına bakacağız” ifadelerini kullandı.

Biz de Öncü Medya ailesi olarak, müteşebbislere çıktıkları bu yolda başarılar dileriz.

Haber: İ.İ.AYDOĞDU
Görüntü: E.K.DURSUN
Yorumlar (20)
Aa 4 yıl önce
Birinin birşeyi olmada ne emniyet müdürü gider ne de godamanlar.
Sozubuyuk 4 yıl önce
Evet duzcede zabitanin gorevini iyi yapmadigi asikar ama neden bu zabitalara goz yumuluyor zabitalar isini neden guzel yapmiyor hani kaldirimlar isgal edilmeyecekti nerde kaldi duzcede zabitalar ne is yapiyor bir zabita aciklasin
DÜZCELİ YARENLER 4 yıl önce
VARAN 3 BURADAKİ UDULSÜZLÜPE BURASI SIRF YUSUF TAŞHANIN BİNASI VE KİRACISI OLDUĞU İÇİNMİ ENGELLENDİ. BELEDİYEYİ VE ZABITAYI GÖREVE DAVET EDİYORUZ. BURASI EMSAL TEŞKİL EDECEK YAKINDA GÖRÜN. BU İŞLER TEHDİTLE ŞANTAJLA VE BEN YAPTIM OLDUYLAOLM
m 4 yıl önce
Belediye nerede çalışıyor ki zaten, hangi kaldırımlar yayalara ait ? araçlar veya işletmeler tarafından kullanılıyor heryer madem düzelteceksiniz bütün şehri düzeltin
DÜZCELİ YARENLER 4 yıl önce
VARAN 2 BURADA ZABITANIN ISRARINA KARŞIN HANGİ GÜÇLER HEM CEZA YAZILMASINI VE USULE UYGUN OLMAYAN ÇIKMANIN YIKIMI YAPILAMADI? BURADA YUSUF TAŞHANIN BAŞKANLA VE BİR BAŞKASIYLA NE HESAP PEŞİNDELER.
Red-kit 4 yıl önce
Ne kadar kuru gürültü var adam mısırlıymış arap sevgisiymiş müslümanlık nedir bi bakın nasıl müslümanlarsınız siz Allah kazancını bol etsin der insan yazıl be ne hale geldiniz geldik ...
Duzce akcakocali 4 yıl önce
Çok beğendim düzcedeki lokantalar fiatları yükseltmişti ders olsun be n yeni lokantada yerim artik
Duzceli 4 yıl önce
Helal olsun .duzcede boyle güzel mekan Yoktu.iki köfteye 30 lira isteyen sonrada sinek avlayan esnaf görünümlü soyucular dusunsun.düzce esnafı esnaf değil tam kan emici .daha çok AVM gelsinn
fırat 4 yıl önce
Düzceli E5 zamanında yol boyundaki lokanta ve işletmeler de az millet soyulmadı . Düzce de çorba 1 lira iken yolda 5 liraydı.
DÜZCELİ YARENLER 4 yıl önce
BURASININ BİLDİĞİM KADARIYLA İŞLETME RUHSATI YOK. SUNDURMASIDA KENDİ YERİNDE DEĞİL! KAMU ALANINDA İŞGALCİ DURUMUNDA. ŞİMDİ BELEDİYE BURAYA NASIL OLURDA İZİN VERİLİR. ZABITA BİZİM CANIMIZ ÇIKARIYOR BUNLARA NEDEN HİÇ İŞLEM YAPILAMADI?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık