Çevreye duyarlı, mimari estetiğe önem veren, toplumsal çıkarları gözeten plan ve projeleri ile Düzce’yi geliştirmek için yola çıkan MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, seçim ziyaretleri kapsamında Düzceliler ile kucaklaşmaya devam ediyor.

Seçimin iddialı Adayı Eser, son olarak Ağaköy ve Ozanlar mahallelerinde seçmenle buluştu. İlk olarak muhtarlıkları ziyaret ederek, mahallelere ilişkin ihtiyaç ve taleplerle ilgili muhtarlarla görüşen Eser, ardından mahalle kahvehanelerinde seçmene seslendi.

Whatsapp Image 2024 02 19 At 14.45.18 (1)

Düzce’nin evladı ve inşaat mühendisi kimliği ile şehrin tüm sorunlarına hakim olduğunu vurgulayan Eser, Düzceliler’in artık sorunsuz bir memlekette yaşaması için elinden ne geliyorsa yapacağının altını çizdi.

“İşçinin alın terini de işverenin yükünü de iyi biliyorum”

Önce işçi sonra işveren olduğunu anımsatan Eser, “İşçinin alın terini de işverenin yükünü de iyi biliyorum. Halktan gelen biri olarak ücra mahalledeki vatandaşın da şehrin göbeğinde yaşayan vatandaşın da sıkıntı ve ihtiyaçlarını çözecek çalışmalar yapmak için göreve talip oldum. Mesleğim gereği yapılaşma ve mimari konularında en doğru çalışmaları yaparak şehrimizi hep beraber daha güzel ve modern bir il haline getireceğiz. Bunu sadece merkezde değil tüm ilçe ve beldelerle ortak çalışmalar yürüterek yapacağız.” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 19 At 14.45.20 (1)

“Çözüm odaklı çalışacağım”

Düzce’de ekonominin can damarı sanayileşme konusuna da değinen Eser, “Sanayi konusunda benim ‘Yapamıyorum, bilmiyorum’ dediğim bir şey olamaz. Ben zaten çözüm odaklı çalışacağım, sizinle hareket edeceğim.” dedi.

“Düzce pırıl pırıl olacak”

Mahalle kahvehanesinde kendisini pür dikkat dinleyen vatandaşlardan yoğun destek gören Başkan Adayı Eser, çöp konteyneri eksikliği şikayetleri üzerine, “Halihazırda merkezdeki çöpleri toplayamıyorlar. Çöpler taşıyor, almıyorlar. Ben göreve geldiğimde belediye hizmetinin olmazsa olmazı olan temizliği en üst seviyeye çıkartarak, konteynersiz mahalle ve sokak bırakmayacağım. Dışarıdan şehrimize gelenler pırıl pırıl bir Düzce görecek.” diye konuştu.

“BELEDİYEYİ KURTARMADAN, AKÇAKOCA’YI KURTARAMAYIZ” “BELEDİYEYİ KURTARMADAN, AKÇAKOCA’YI KURTARAMAYIZ”

Whatsapp Image 2024 02 19 At 14.45.23

“Düzce’nin imarını yapacak mühendisim”

“Çözüm noktasında taşın altına elimizi sokmak için bu yola çıktık.” Eser, “Belediye yüzde 70 inşaat demek. Şantiyelerden tecrübelerim var. Verin yetkiyi, görün etkiyi. Düzce’nin imarını yapacak mühendisim.” dedi.