banner614

CABOĞLU: YIĞILCA'DAKİ SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN BURADAYIZ

banner619

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve beraberindeki il yönetimi, yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında giriş ve çıkışlarına sınırlandırma getirilen Düzce'nin Yığılca ilçesini ziyaret etti. Yığılca Kaymakamı Muhammed Çetin ile bir araya geldikleri görüşme sırasında konuşan İl Başkanı Caboğlu, “Yığılca'daki sorunlardan haberdarız ve çözmek için buradayız.” dedi.

Yığılca 20.05.2020, 14:00
1106
CABOĞLU: YIĞILCA'DAKİ SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN BURADAYIZ
banner785

MHP il yönetimi, Yığılca'da temaslarda bulundu. MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve il yönetim kurulu üyeleri, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, İl Genel Meclisi Üyesi Ramazan Muhterem Baltacı ve MHP İlçe Başkanı İlhan Yalçın ile bir araya geldi. Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleşen görüşmede, koronavirüs salgınına karşı ilçede alınan önlemleri görüştü.

Kaymakam Çetin’e ziyaret

Daha sonra Yığılca Kaymakamı Muhammed Çetin’i ziyaret eden heyet, burada Kaymakam Çetin ile görüşerek alınan tedbirleri değerlendirdi.

“Sorunların çözümü için ziyaret etmek istedik”

Ayrıca Yığılca-Düzce yolundaki sınırlama ile ilgili de görüş alışverişinde bulunuldu. İl Başkanı İlhami Caboğlu, ziyarette yaptığı açıklamada, "Yığılca'daki sorunlardan haberdarız. İlçede meydana gelen olaylarla ilgili sorunların çözümü için ziyaret etmek istedik." dedi.

Kaymakam: Yığılca için elimizden geleni yapıyoruz

Kaymakam Muhammed Çetin ise alınan tedbirlerin halk sağlığı açısından önemli olduğunu vurgulayarak, "Yığılca için elimizden geleni yapıyoruz. Vatandaşın sağlığı bizim için çok önemli. Sizlerin de bildiği gibi Yığılca jeopolitik olarak önemli bir alanda. Bir yanımız Zonguldak diğer yanımız Bolu ve Düzce'den oluşuyor. Gurbette çok vatandaşımız olduğu için alınan tedbirler önemli." dedi.

Yığılca Emniyet Amirliği’ne yapılan ziyaretin ardından MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet ilçeden ayrıldı.

Yorumlar (7)
Hakan 9 ay önce
Ver mehteri görüntü var icraat yok
Düzce 9 ay önce
Allahım yine yığılca haberi gına geldi artık gınaaa bi bitmediniz virüste yok edemedi sizi
Candır Yığılca 8 ay önce
Yığılcaya kurban olun siz. Virüs sizi biterecek haberiniz yok. Ne arkadaş bu Yığılcaya olan ön yargınız. Bağlasınlar yığılca yı Bolu ya kurtulsun yığılcalı lar sizden.
Ercan sevki 9 ay önce
Oşt kendi başını ye uğraştığın insanı bil adama ağzından çavuş rütbesi dikerler
kast37 9 ay önce
teşekkürler
Yigilcaliyim 9 ay önce
Heyt ilcemize caktiginiz dubalara bakmaya mi geldiniz ,iki sene olcak dubadan baska birsey yok birde yapilanı yıkmak az kaldi
yığılcalı 9 ay önce
Belediye başkanı Rasim Çam çok çalışıyo 2 ay ı geçti ilk defa dün salı günü canlı yayın yapıp ilçe başkanları vardı ne hikmetse kaymakam ilçe sağlık başkanınıda yoktu topu topu 2 mava v 3 market bunlarda ürünlerin fiyatını artırdılar denetim olmadığı için insanlar da mecbur alıyor napsın şu ana kadar tek birkere yığılca sahipsiz bırakılmıştır .Sanki Çinin vuhan kenti yığılca yakında ilçeden gidiş gelişleri pasaportla yapacaz
-3°
hafif kar yağışlı