banner851

banner955

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE KÖMÜR YARDIMI YAPILDI…

Düzce Valiliği zorlu kış aylarının geçtiği köylerde ısınma amaçlı yardımlarını sürdürüyor. Düzce Valiliği’ne bağlı Yığılca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla çetin kış şartlarının yaşandığı Yığılca ilçesine bağlı bazı köylerde, yaşlı ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara kömür yardımı yapıldı.

Yığılca 25.02.2022, 00:39
1615
İHTİYAÇ SAHİPLERİNE KÖMÜR YARDIMI YAPILDI…
banner1032

Kış aylarının en çetin geçtiği ilçelere bağlı köyler için Düzce Valiliği harekete geçti. Özellikle Yığılca ilçesine bağlı köylerde yaşlı ve dar gelirli vatandaşların kışlık yakacak ihtiyacını karşılamak için Yığılca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından tırlar dolusu kömür yardımı yapıldı.

Yığılca ilçesinin en büyük köylerinden birisi olan Kırık Köyüne bu akşam saatlerinde bir tır dolusu kömür teslim edildi. Kırık Köyü Muhtarı Ramazan Arı, kömürleri kendi traktörü ve köyün ileri gelenlerinin araçları ile başta yaşlılar olmak üzere, tüm ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerinin önüne indirdi.  

Düzce Valiliği'nin özellikle yardıma muhtaç kesimlere yönelik ısınma ve diğer ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik yardımlarına devam edeceği bildirildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
zühtü 8 ay önce
Yıllardır yapılan kömür yardımını ilk defa yapılıyormuş gibi haber yapmak.. hangi mantığın ürünü.
ferat s 8 ay önce
OY DİLENMEK İÇİN , DİLENCİ TOPLUM YAPTINIZ BU MİLLETİ
KÜRŞAT YILMAZ 8 ay önce
Balık verme , Balık tutmayı öğret...
Hem insanları ezme hem de insanlara iş alanları yarat...
halk 8 ay önce
yaptığınız yardımlar suriyelilere gitsin.Onlarda satsın..go home mülteci araplar.
devlet 8 ay önce
Devletlerin ve hükümetlerin işi fakir fukaraya 3 sınıf kömür dağıtmak değildir.İşsizlik ve enflasyon çözülmediği sürece her sene daha cok insana kömür dağıtmk zorunda kalırsınız.
14
kapalı