banner851

banner614

İLÇEYE BANKA ATM’Sİ KAZANDIRILDI

banner619

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ve MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın girişimleri ile Düzce Caddesine bankadan bağımsız Ziraat Bankası ATM’si kazandırıldı.

banner846
Yığılca 06.11.2020, 10:56
4948
İLÇEYE BANKA ATM’Sİ KAZANDIRILDI
banner844

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, ilçe halkının Banka ATM’si taleplerine kayıtsız kalmadı. Konu ile ilgili MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ile görüşen Başkan Çam, Yılmaz’dan bu konuda yardım istedi.

Bunun üzerine Ankara’da Ziraat Bankası Genel Müdürü ile görüşen Yılmaz’ın talebi ile ilçeye bankadan bağımsız ATM kazandırıldı. Dün ilçeye gönderilen Ziraat Bankası ATM’sinin Düzce Caddesi Orhangazi Camisi yanında montajı yapıldı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Rasim Çam, “Halkımızın talebini yerine getirdik. Halkımızın taleplerini önemsiyoruz. Düzce Milletvekilimiz Ümit Yılmaz’ın Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü nezdinde yapmış oldukları girişimler neticesinde, bankamatik Düzce caddesi Orhangazi Camii önünde halkımızın hizmetine sunulmuştur” dedi.

Yorumlar (6)
Cavit 5 ay önce
Banka ATM kuracaksa, Emekli ve gişe işlemlerini, kurum maaşı alanları hesap eder lokal belirlenir, Belediyeye kira ödeyerek talepte bulunur. İnternet, Elektrik ve güvenlik alt yapısı kurulacak olduğu bölgede ikamet eden sayısıda önem taşır. Ziraat Bankası Genel Müdürü bu konular hakkında görüşmez bölge müdürlüğü yetkilidir. Banka şubeleri kâr zarar performansına tabi öyle Milletvekili dedi diye şube personeli mağdur edilmez. Ziraat Bankası ATM'si ortak ATM olmalı diğer Banka hesap işlemleri yapılabilmeli. Aslında Yığılcada çalışan memurlara maaş promosyonu çok çok düşük veriliyor. Milletvekili eı atacaksa bunada el atsın diyeceğim ama boş işler. Yığılcada kerestecilik, ağaç İşleri, su ürünleri, doğa Turizmi, Organik tarım, mantar üretimi konusunda Düzce ticaret odasının çalışma yapmasını, Milletvekilininde Yığılcanın temiz havasını, doğasını, yollarını mahveden taş ocaklarını kapatmasını beklerim.
Yığılcalı 6 ay önce
Para olmayınca atm olsa ne yazar. Vatandasa iş sağlayın...
C.yerli 6 ay önce
Atm kurulumu için bile milletvekili araya sokuluyo vary arkadaş ne günlere kaldık
2 ay sonra 2021 e giricez 6 ay önce
ONUR
Meçhul 6 ay önce
Sanki ilçeye işsizliği ve göçü önleyecek fabrika kazandırdınız.Banka ATM sininde reklamı yada haber değerimi olur yazık ya ne günlere kaldık
Ümit bey 6 ay önce
Koskoca milletvekili girişimlerde bulundu atm için ve atm geldi öylemi? Ya allah aşkına halkı selamladık kahvede çay içtik birlikte cadde de yuruduk hasan amcaya korna bastık vekil kestane pişir dedi yedik bal istedi bunlarıda haber yaptır başkan?
23°
açık