banner851

banner955

“TÜM KÖYLERİMİZİN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ”

AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak, İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yılgın ile birlikte ilçeye bağlı köylere ziyaret düzenleyerek, muhtarlardan sıkıntıları hakkında bilgi aldı.

Yığılca 04.03.2021, 13:45 05.03.2021, 17:52
1263
“TÜM KÖYLERİMİZİN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ”

AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak, bir süre önce başladığı köy ziyaretlerine devam ediyor. Köy ziyaretleri kapsamında, Yığılca İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yılgın ile birlikte Gökçeağaç, Sarıkaya, Kırık ve Geriş Köylerini ziyaret eden Albayrak, köylerin sıkıntıları hakkında muhtarlardan bilgi aldı.

Karşılaştığı sorunların çözümü için, Özel İdaredeki ilgili müdürlüklerle görüşeceğini ifade eden Albayrak, “Köylerimizde yaşanan sorunlarla ilgili çalışmalarımız devam ediyor.  Gökçeağaç, Sarıkaya, Kırık ve Geris köylerine ziyaret düzenledik. Ziyaret ettiğimiz köylerimizin sorunlarını dinledik ve gerekli notlarımızı aldık. Bu Kapsamda ilçemizin tüm köylerini ziyaret etmeyi planlıyoruz. AK Parti teşkilatları olarak bugüne kadar olduğu gibi köylerimizi, seçimden seçime değil, her zaman ziyaret ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
YAVUZ 2 yıl önce
birde maskeler takılmış olsa. hani maske ve mesafe?
Yeni Sayımız