banner851

banner955

VATANDAŞLARIN TAKDİRİNİ TOPLADI...

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ‘Muharrem Ayı’ dolayısıyla hemşehrilerine aşure ikramında bulundu.

Yığılca 09.09.2020, 16:59
3945
VATANDAŞLARIN TAKDİRİNİ TOPLADI...

Kaynaşlı Belediyesi tarafından belediye önüne kurulan stantta, yüzlerce kişiye aşure dağıtımı gerçekleştirildi. Sosyal belediyeciliğe önem veren ve her fırsatta vatandaşlarla bir arada olmaya özen gösteren Birol Şahin, hemşehrilerine aşure ikram etti.

Başkan Şahin, aşure ikramı sırasında vatandaşlarla kısa süreli sohbet de etti. Şahin, “Aşure; paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliğin ve sevginin ifadesi, bolluk ve bereketin simgesidir. Hepimizin ortak değeri olan aşure geleneğini yaşatmak için vatandaşlarımızla bir araya geldik ve aşure ikramında bulunduk. Bu mübarek ayda hem inançlarımızın gereğini yerine getirmenin hem de birlik ve beraberlik içerisinde hemşehrilerimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah Muharrem Ayı'nda yapacağımız tüm ibadetlerimizi kabul eylesin” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (4)
bir sağlıkçı 2 yıl önce
birincisi bu korona günlerinde mesafeye dikkat edilmeden bu görüntüler yanlıştır.. İKİNCİSİ VE EN ÖNEMLİSİ BELEDİYE BAŞKANININ ASLİ GÖREVİ AŞURE DAĞITMAK DEĞİL BAŞKA ŞEYLERDİR...bence cok da takdire şayan bişi değil yaptığı
Mert Özcan 2 yıl önce
Millet virüs diye kıvranıp duruyor,bunlarda stand kurup tonla insanı toplayıp aşure dağıtıyor
başkana 2 yıl önce
ne yaparsan yap.Atatürkün yendiği komutanlar bile saygı duyarken senin Atatürk ve komutanlarına saygı duymaman için gözümüzde bir değerin yok...yendiği komutan wenizelos Nobel Barış ödülüne layık görüyor zamanın tarikat artıklarında küfür ediyor.Keşke yunanın elinde olsaydık diyor..
geleçekdeki başkan 2 yıl önce
başkanım tez zamanda seni belediye başkanı olarak düzcde görmek kendi adıma canı gönülden isterim yaptıklarını ve yapacaklarını takip ediyoruz
24
açık