banner851

banner614

VATANDAŞLARIN TAKDİRİNİ TOPLADI...

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ‘Muharrem Ayı’ dolayısıyla hemşehrilerine aşure ikramında bulundu.

banner846
Yığılca 09.09.2020, 16:59
3920
VATANDAŞLARIN TAKDİRİNİ TOPLADI...
banner844

Kaynaşlı Belediyesi tarafından belediye önüne kurulan stantta, yüzlerce kişiye aşure dağıtımı gerçekleştirildi. Sosyal belediyeciliğe önem veren ve her fırsatta vatandaşlarla bir arada olmaya özen gösteren Birol Şahin, hemşehrilerine aşure ikram etti.

Başkan Şahin, aşure ikramı sırasında vatandaşlarla kısa süreli sohbet de etti. Şahin, “Aşure; paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliğin ve sevginin ifadesi, bolluk ve bereketin simgesidir. Hepimizin ortak değeri olan aşure geleneğini yaşatmak için vatandaşlarımızla bir araya geldik ve aşure ikramında bulunduk. Bu mübarek ayda hem inançlarımızın gereğini yerine getirmenin hem de birlik ve beraberlik içerisinde hemşehrilerimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah Muharrem Ayı'nda yapacağımız tüm ibadetlerimizi kabul eylesin” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (4)
bir sağlıkçı 11 ay önce
birincisi bu korona günlerinde mesafeye dikkat edilmeden bu görüntüler yanlıştır.. İKİNCİSİ VE EN ÖNEMLİSİ BELEDİYE BAŞKANININ ASLİ GÖREVİ AŞURE DAĞITMAK DEĞİL BAŞKA ŞEYLERDİR...bence cok da takdire şayan bişi değil yaptığı
Mert Özcan 11 ay önce
Millet virüs diye kıvranıp duruyor,bunlarda stand kurup tonla insanı toplayıp aşure dağıtıyor
başkana 11 ay önce
ne yaparsan yap.Atatürkün yendiği komutanlar bile saygı duyarken senin Atatürk ve komutanlarına saygı duymaman için gözümüzde bir değerin yok...yendiği komutan wenizelos Nobel Barış ödülüne layık görüyor zamanın tarikat artıklarında küfür ediyor.Keşke yunanın elinde olsaydık diyor..
geleçekdeki başkan 11 ay önce
başkanım tez zamanda seni belediye başkanı olarak düzcde görmek kendi adıma canı gönülden isterim yaptıklarını ve yapacaklarını takip ediyoruz