banner614

YIĞILCA İLÇESİ DEZENFEKTE EDİLDİ…

banner619

Koronavirüs Salgını ile mücadelede çalışmalarını sürdüren Düzce Belediyesi, çevre il ve ilçelere de destek vermeye devam ediyor. Düzce Belediyesi ekipleri dün Yığılca Belediyesi’nin talebi doğrultusunda İlçede dezenfekte çalışması yaptı.

banner846
Yığılca 12.04.2020, 11:41
4962
YIĞILCA İLÇESİ DEZENFEKTE EDİLDİ…
banner844

Tüm dünyada küresel bir kriz haline gelen ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından “Pandemi” olarak kabul edilen Yeni Tip Koronavirüs (Covid – 19) Salgınında Türkiye’de ölüm ve vaka sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Vaka sayısının Düzce’de de hızla artması üzerine Düzce Belediyesi de tedbirlerini en üst seviyeye çıkarttı.

Düzce’de salgınla mücadele çalışmalarını sürdüren Belediye ekipleri, gelen talepler doğrultusunda çevre il ve ilçelere de destek veriyor. Dünde Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam’ın talebi üzerine Düzce Belediyesi ekipleri ilçe genelinde dezenfekte çalışması yaptı.

İlçede yapılan çalışmalarda, tüm resmi kurumlar, cadde ve sokaklar dezenfekte edildi. Çalışmaları Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer ve Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam’da yakından takip etti.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, talep gelmesi halinde, çevre il ve ilçelere destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Yorumlar (6)
Düzceli serkan 1 yıl önce
Hayret çilimliyle muhsin yavuzla alakalı haber yok.Öncü haberi kutluyorum.
Nihal 1 yıl önce
Evde pamuklu kumaş yokmu elde dikilebilir çok basit kendi sağlığınız için
köy halkı 1 yıl önce
KÖYlerimizde bir cok insan var disarda calisip da gidemeyen hatta gitmek zorunda olan bunlar ne yapacak doktorlar rapor vermez adliye izin belgesi vermez nasil olacak bu is yollar ne zaman açılacak?
Vatandas 1 yıl önce
Maskesatisi yasakdiyolar belediyeler maske dağıtsın vatandaş nasıl alışverişini sağlıcak maskesi olmayınca
Melek 1 yıl önce
Şayet güncel haberlerden haberiniz olsaydı epttmaske ile haftalık 5 maskeyi ücretsiz devlet tarafından gönderildiğini bilirdiniz benden öğrenmiş oldunuz online olarak başvurabilirsiniz :)
Melek 1 yıl önce
Şayet güncel haberlerden haberiniz olsaydı epttmaske ile haftalık 5 maskeyi ücretsiz devlet tarafından gönderildiğini bilirdiniz benden öğrenmiş oldunuz online olarak başvurabilirsiniz
18°
açık