banner851

banner614

YIĞILCA’DA BELEDİYE DEZENFEKTAN TÜNELİ KURDU

banner619

Yığılca Belediyesi, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında ilçeye dezenfektan tüneli kurdu. Belediye Başkanı Rasim Çam, “Halkımızın sağlığı bizim için çok önemli” dedi.

banner846
Yığılca 16.04.2020, 11:27
1217
YIĞILCA’DA BELEDİYE DEZENFEKTAN TÜNELİ KURDU
banner844

Covid-19 salgınının etkileri tüm dünyada hızla artmaya devam ediyor. Türkiye genelinde olduğu gibi Düzce’de de vaka sayısı her geçen gün artarken, yerel yönetimler salgınla mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından “Pandemi” olarak ilan edilen Yeni Tip koronavirüs salgınına karşı Yığılca Belediyesi, adeta ilçede kırmızı alarm verdi. İlçe merkezi ve tüm resmi kurumlarda dezenfekte çalışmaları yapan Yığılca Belediyesi, belediye hoparlörlerinden sürekli vatandaşlara evden çıkmamaları konusunda uyarılarda bulunuyor.

“BU SALGININ ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ…”

Salgınla mücadele kapsamında Yığılca Belediyesi tarafından ilçeye dezenfekte tüneli kuruldu.

Konu ile ilgili Öncü Haber’e bilgi veren Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, “Halkımızın sağlığı bizler için çok önemli. Bu kapsamda, ilçede gerekli çalışmaları yapıyoruz. Aldığımız tedbirler ve yaptığımız çalışmalar neticesinde bu salgının üstesinden geleceğiz.” dedi.

Yorumlar (2)
VELİ 1 yıl önce
TÜNEL GÜZEL olmuş ELİNİZE SAĞLIK.
YALNIZ SİSTEM (butona basınız) HİÇ TEMAS ALMADAN ÇALIŞSAYMIŞ daha amacına uygun olacakmış..
Düzceli 1 yıl önce
Sn.Başkanım değerli abim Yığılca için çalışan Yığılcayı iyi ve kötü gününde terk etmeyecek olan başkansın.Birileri biryerlere sığınıyor yığılcayı terk ediyor.Herkez herkezi biliyor abi sen devam et yığılcaya kendini adamışsın.
26°
açık