Önümüzdeki 31 Mart Yerel seçimlerine yönelik geri sayım devam ederken, Yeniden Refah Partisi Kaynaşlı İlçe Teşkilatı , Kızılay Toplum Merkezi’nde yoğun bir katılımla Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı,  Belediye Meclis ve İl Genel Meclisi adaylarını tanıttı.

Whatsapp Image 2024 03 02 At 11.48.17

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlere güçlü bir şekilde girmeyi planlayan Yeniden Refah Partisi Kaynaşlı İlçe Başkanlığı aday tanıtım toplantısına, Kaynaşlı mevcut Belediye Başkanı ve Yeniden Refah Partisi Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Birol Şahin, Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı Musa Peltek, Büyük Birlik Partisi Kaynaşlı Başkan Adayı Erol Bayraktar’ın yanı sıra çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Whatsapp Image 2024 03 02 At 11.48.13 (1)

Aday tanıtım programında konuşan YRP Düzce İl Başkanı Musa Peltek: “Allah’ın izniyle Kaynaşlı’da iş bitmiş, 1994 ruhuyla Birol Başkanımız 1 Nisan sabahı Milli Görüş belediyeciliğini Kaynaşlı ile buluşturacak. Allah kendisinin yar ve yardımcısı olsun.” İfadelerini kullandı.

Musa Peltek

Salonda bulunan Kaynaşlı halkına seslenen Kaynaşlı mevcut  Belediye Başkanı ve Yeniden Refah Partisi Kaynaşlı Belediye Başkan adayı Birol Şahin: “Sizlerin vermiş olduğu destek ile bu makama geldik. Şuan da buradaysam önce Allah’ın izniyle, sonra da sizin desteğinizle buradayım bundan dolayı, Kaynaşlı halkına her zaman teşekkür ettim ve müteşekkir oldum. İnşallah 31 Mart 2024 akşamında iftarı beraber yapacağız.” İfadelerini kullandı.

ŞENGÜLOĞLU’NUN KOLTUĞU SALLANTIDA! ŞENGÜLOĞLU’NUN KOLTUĞU SALLANTIDA!

Whatsapp Image 2024 03 02 At 11.48.12

Kaynak: HABER: Zeki AŞIKOĞLU