AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, geleceği istikrarla inşa etmek ve hizmetin devamlılığı için halktan tam destek sözü alarak şehri karış karış geziyor. Seçim programı doğrultusunda ilk olarak Beyciler Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Kuşçuoğlu, mahalle konağında seslendiği vatandaşlara, 'Türkiye yüzyılına giden yolda hedeflerimizi omuz omuza gerçekleştirelim. Düzce bizim memleketimiz. Seçilsek de seçilmesek de bu topraklardayız, hiçbir yere gitmiyoruz. Halkın umudunu boşa çıkartmayacağımıza söz veriyoruz. Sizlerden aldığımız güçle pazar günü inşallah zaferimizi kutlayacağız.' dedi.

Bir sonraki ziyaret durağı Ağrılılar Derneği olan Milletvekili Adayı Kuşçuoğlu, yine gönüllerin misafiri oldu. Ağrılı vatandaşların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'ye destek olmaya 21 yıldır olduğu gibi yine hazır olduklarını ifade etmesi ile duyduğu memnuniyeti kelimelere döken tecrübeli siyasetçi, '2 aydır durmadan sahadayız. Vatandaşlarımızın yanımızda olduğunu hissetmek çok büyük motivasyon. Cumhurbaşkanımıza ve bizlere verilen destekle ülkemiz ve Düzce'miz için yorulmadan çalışmayı sürdüreceğiz.' diye konuştu.

0d8b84dc-d7c7-4cc7-962e-5d34b490d698

Çamköy Mahalle Konağı'nda buluştuğu Düzceliler'e AK Parti iktidarında hayata geçirilen tarihte görülmemiş hizmet ve projelerden bahseden Düzce Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, AK Parti'nin hizmet aşkına erişmeyi hayallerinde bile göremeyecek içteki ve dıştaki şer odaklarına karşı dimdik ayakta durduklarını vurguladı.

06de736a-784a-4c0e-b338-0f73cb9fe913

Özellikle 6'lı masadaki liderlerden Meral Akşener'in 15 Temmuz öncesi dile getirdiği, 'Ben Cumhurbaşkanı adayı olmayacağım, başbakan olacağım.' söylemini 14 Mayıs Seçimleri öncesi de tekrarlaması üzerine karanlık odakların harekete geçtiğini anladığını ifade eden Kuşçuoğlu, 'Kötü emellere millet olarak kenetlenerek geçit vermeyeceğiz. 14 Mayıs'ta kazanan Türk milleti ve Türkiye olacak.' vurgusu yaptı.

84c4ce0b-b291-44d3-927c-d2d9ce8f1183

Halktan gördüğü içten muhabbetle ziyaretlerine devam eden ve sıkılmadık el bırakmamak için gece-gündüz sahada olan Kuşçuoğlu, Aşiyan Konakları'nda düzenlenen etkinlikte her zaman olduğu gibi çocuklarla yakından ilgilendi. Burada da Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'ye gösterilen teveccüh için bölge sakinlerine teşekkür eden Kuşçuoğlu, 14 Mayıs'ta yine 3-0 zaferini milletle el ele ve coşkuyla kutlayacaklarına inandığını vurguladı.