14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala saha programlarına gece gündüz devam eden AK Parti milletvekili adayları sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmıyor.  AK Parti adayları, Bahçeşehir bölgesinde çat kapı ziyaretler yaptıkları hanelerde tek tek tokalaşarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamı ilettiler. Seçimlerde AK Parti’ye oy sözü aldı.

Fu91B3yWcAEcRFk

AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Milletvekili adayları Ercan Öztürk ve Hakan Kuşçuoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz, İl Gençlik kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Gül ile teşkilatın destek verdiği seçim gezileri Bahçeşehir Bölgesinde adeta şölen havasında geçti.

Fu91B3yWIAcbU0g

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Bahçeşehir’in güzel insanları ile gönül gönüle bir gün geçirdiklerini söyledi. Düzce’yi milletvekili adayları ile adım adım gezdiklerini gördükleri ilgiden memnun olduklarını anlatan Şengüloğlu; “Düzce’mizin her yerini adım adım geziyoruz. Her vatandaşımızla kucaklaşıyor, dualarını alıyoruz. Tüm teşkilatımızla beraber Bahçeşehir bölgesinde çat kapı ev ziyaretleri yaparak çalınmadık zil bırakmadık. Milletvekili adaylarımızla beraber hemşehrilerimiz ile buluştuk. Bizleri coşkuyla karşılayan, bağrına basan Bahçeşehir’deki hemşehrilerimize teşekkür ederiz”

Fu-Zv3oXoAIltJ4 dedi.                                                                                                                                                                                                          

DÜZCEMİZ İÇİN EL ELEYİZ

Çat kapı hane ziyaretleri yapan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, 14 Mayıs 2023’te yapılacak Cumhurbaşkanı seçimleri öncesinde Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.  Seçmene tek tek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileten Keşir; “Güçlü Türkiye, güçlü yarınlar için en büyük desteğimiz hemşehrilerimiz. Cumhurbaşkanımıza desteklerinizi bekliyoruz. Düzce’miz için her an el ele, gönül gönüleyiz” şeklinde konuştu. Keşir, binalarını, balkonlarını Recep Tayyip Erdoğan posterleri ile donatan Bahçeşehir sakinlerine teşekkür etti.

Fu-SPC3WIAEOfLz

GÖNÜLLERE MİSAFİR OLUYORUZ

AK Parti Düzce milletvekili adayı Ercan Öztürk, Düzce’nin 14 Mayıs’ta yeni bir destan yazmak için hazır olduğunun altını çizdi.  Hane hane gezerek Türkiye Yüzyılı inşaatı sözü veren Öztürk; “Hane hane geziyor, gönüllere misafir oluyoruz. Bahçeşehir bölgemizde hemşehrilerimizle çat kapı ev ziyaretlerimizde buluştuk. 14 Mayıs’ta Allah’ın izni ve milletimizin desteğiyle Türkiye Yüzyılını birlikte inşa edeceğiz. Biz bu yola gönlümüzü koyduk. Milletimiz için çalışacağız, milletimiz için başaracağız. Her bir hemşehrimiz için en iyisi, en güzeli, en doğrusunun peşindeyiz” diye konuştu.

Fu-Zv3nXoAIDkIl

BERABER GÜLECEĞİZ

AK Parti Milletvekili adayı Hakan Kuşçuoğlu ise 14 Mayıs’ta AK Parti’nin sandıklara damga vuracağına dikkat çekti. Kuşçuoğlu, gördükleri ilgiden dolayı teşekkür ederek; “Durmadan yorulmadan, sokak sokak, kapı kapı dolaşarak gönüllere girmeye devam ediyoruz. Düzce’mizde 10 bin haneyi ziyaret ediyoruz. Hemşehrilerimiz ile bir arada oluyoruz.  Dinliyoruz, dertleşiyoruz. İnşallah beraber güleceğiz, gönüllere gireceğiz. Bize inanan bizimle aynı yolu yürüyen hemşehrilerimize gönülden teşekkür ediyorum. 14 Mayıs’ta Bahçeşehir’imizin desteği ile sandıklara damgamızı vuracağız inşallah” dedi.