Millet İttifakı CHP 1.sıra milletvekili adayı Talih Özcan’ın; “AK Parti’nin bu saatten sonra sunacağı hiçbir şey kalmamıştır” şeklindeki açıklamasına AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’ndan; “Açıklamasını amatörce buluyor ve esefle kınıyorum” şeklindeki sert eleştirisine Düzce CHP İl Başkanı Semih Cemşit’ten; Millet İttifakı milletvekili adayımız için yapılan, özünde başarısızlığı kapatma amacı yatan açıklama vesilesi ile 20 yıldır Düzce’de nelerin “Talihsiz” bir şekilde yapılamadığını hatırlatmak isteriz” diyerek sert bir eleştiri geldi.

whatsapp-image-2023-01-24-at-182408-1674573886

2023 Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerine sayılı günler kala, partilerin milletvekili adayları seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’ndan, Düzce CHP 1.sıra milletvekili adayı Talih Özcan’ın; “AK Parti’nin bu saatten sonra sunacağı hiçbir şey kalmamıştır” ifadesine istinaden; “Açıklamasını amatörce buluyor ve esefle kınıyorum” şeklinde cevabı geldi.

6cc0da2f-3a5d-4f0d-8e65-41bac8d8ee9a

AK Parti İl Başkanı Şengüloğlu’nun yaptığı açıklamaya bir cevapta, Düzce CHP İl Başkanı Semih Cemşit’ten; Millet İttifakı milletvekili adayımız için yapılan, özünde başarısızlığı kapatma amacı yatan açıklama vesilesi ile 20 yıldır Düzce’de nelerin “Talihsiz” bir şekilde yapılamadığını hatırlatmak isteriz” diyerek sert bir eleştiri geldi.

b2121796-6866-4973-a2f1-ade315eca117

14 Mayıs’a az bir süre kalmış iken halka anlatacak bir şeyleri olmayanların, siyasetin küllerini alevlendirme çabasını yakından takip ediyoruz diyen Başkan Cemşit açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Millet İttifakı Milletvekili adayımız için yapılan, özünde başarısızlığı kapatma amacı yatan açıklama vesilesi ile 20 yıldır Düzce’de nelerin “Talihsiz” bir şekilde yapılamadığını hatırlatmak isteriz;

99 depremini yaşamış şehrimizin 20 yılda plansız bir şekilde kentleşmesi “Talihsizliktir”.

20 yılda Düzce’nin Ak Parti tarafından üvey evlat muamelesi görmesi “Talihsizliktir”.

20 yılda Düzce’de tarım alanlarının harap edilmesi “Talihsizliktir”.

Belediyenin şirketlerinin adrese teslim ihaleler vermesi “Talihsizliktir”.

Kin ve öç alma duygusu ile Düzce’nin tarihinin bir bir silinmeye çalışılması “Talihsizliktir”.

Düzce şehir merkezindeki trafik ve otopark sıkıntısı “Talihsizliktir”.

Şampiyonluğa giden Düzcespor’un, ligin ortasında stadını yıkmak “Talihsizliktir”.

Belediyeyi ve şirketlerini borçlandırıp, yatırım yapamamak “Talihsizliktir”.

Modern Sanayi Sitesinde 1.950.000 TL’ye esnafımıza dükkân satmaya çalışmak “Talihsizliktir”.

14 Mayıs günü, Düzce’nin, gelişmesini sağlamak adına, halkın gerçek sorunlarını meclise taşımak adına çaba gösterecek milletvekillerimiz olacak. Bu vekiller de Millet İttifakının vekilleri olacak. Ak Parti Sayın İl Başkanı, sizin de hiç şüpheniz olmasın 20 yıldır yaşattığınız bu talihsizlikleri, Düzce’nin ve Düzcelinin lehine çevirmek adına geliyoruz!”

HABER- NALAN TAYYAR