Zafer Partisi üyesiyken Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Talih Özcan’ın Seçim Koordinasyon Merkezi başkanlığı görevini yürüten Rıdvan Bilgi’nin partisiyle hiçbir ilişkisinin kalmadığı açıklandı.

SEYYAR GİTTİ, ÖZSOY GELİYOR… SEYYAR GİTTİ, ÖZSOY GELİYOR…

6. PARTİSİNDE BAŞARILAR

Zafer Partisi Düzce İl Başkanı Kadir Kantemür yaptığı yazılı açıklamada Bilgi’nin siyasi geçmişine atıfta bulunarak “Yakın bir zamana kadar Zafer Partisi üyesi olan Rıdvan Bilgin'in bugünlerde ismi CHP ile anılır olmuştur. CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan'ın akrabası olduğu bilinen eski üyemize siyasi hayatındaki 6. partisi olan CHP'de başarılar diler, Zafer Partisi ile hiçbir ilişiği bulunmadığını vurgulamak isterim”  ifadelerini kullandı.

SÜRPRİZ ADAYLARLA YARIŞACAKLAR

7 ay sonra yapılacak olan yerel seçimlere sıkı bir şekilde hazırlandıklarını vurgulayan Kantemir “ Zafer Partisi Düzce Teşkilatları olarak; Düzce il, ilçe ve belde belediyeleri için önümüzdeki ay içerisinde açıklayacağımız sürpriz adaylarla ilgili hazırlıklarımız tüm hızıyla sürmekte olup 31 Mart 2024'te Zafer Partisi Sandık Temsilcisi olmak isteyen tüm vatanseverleri şimdiden davet ediyoruz.” Cümleleriyle iddialarını ortaya koydu.