Ziyaret ettikleri köylerde büyük bir ilgi ile karşılanan Millet İttifakı adayları, Düzce’nin ve köylerinin sorunlarını bildiklerini altını çizerek, bu sorunların kararlılıkla çözeceklerinin mesajını verdi. Bu kapsamda Milletvekili Adayları Mamure, İstilli, Bahçeköy, Paşakonağı, Bostanlık, Şaziye ve Üçyol köylerinde köylüler ve köy esnafı ile bir araya geldiler.

WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.33.14

Millet İttifakı adayları ziyaret ettikleri köylerde büyük bir ilgi ve coşku ile karşılanıyorlar. Millet İttifakı 1’inci sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan, yaptığı konuşmalarda ittifakın gerekliliklerini anlattıktan sonra şu görüşlere yer verdi:

WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.33.13

“İçimizde sorunu olmayan yok. Kimilerimiz ki çoğunluklu olarak hayat pahalılığından, kimilerimiz işsizlikten yakınıyor. Tüm bunlara neyin ve kimlerin neden olduğunu biliyoruz. Bizi bu hale tek adam rejimi getirdi. Şimdi karar zamanıdır; tek adamın iradesi mi yoksa ortak akıl mı? sorusunun cevabını vereceğiz. Otokrasi mi, Demokrasi mi? Oylayacağız. Bizim amacımız net! Amaç birlikte en yüksek sayıda milletvekili sayısına ulaşabilmek. Bunu da sizlerle birlikte sağlayacağız. Sizlerden bunun için destek istiyoruz.”

HABER- NALAN TAYYAR