Önümüzdeki 31 Mart yerel seçimlerine yönelik geri sayım devam ederken, AK Parti eski İl Başkanı Mustafa Keskin’den dikkat çeken bir açıklama geldi. Kendisinin Cumhurbaşkanı ve AK Parti’ye olan bağlılığından bahseden Keskin, ilçe ve beldelerde aday gösterilen isimler ile ilgili AK Parti yöneticilerine üstü kapalı eleştiri yöneltti.

Keskin, kendisine ait sosyal medya platformunda yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile olan yol arkadaşlığı için büyük onur duyduğunu dile getirdi.

Ak-2

“İnandığım yolda yürümeye devam edeceğim”

AK Parti çizgisinde yürümeye devam edeceğinin altını çizen Keskin, “AK Parti’nin 2001’de kuruluşunda yer aldığım siyaset namına hiç bir ilgim ve fikrim yok iken, sadece Allah’ın rızası ve milletin gönlünde yer bulmak için inandığım yolda ve liderle tam 23 yıldan beri tüm seçimlere kimi zaman 10 yıl başkan ve yönetim kurulu sıfatıyla, diğer zamanlarda partimin üyesi olarak hak bildiğim yolda yürüdüm ve inandığım yolda yürümeğe devam edeceğim.  Şahsen hiç bir milletvekilinin ya da belediye başkanının yer aldığı için siyasette var olmadım. Sadece Düzce depremi vesilesi ile tanıştığım, inandığım Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için, onun yol arkadaşı olduğum için, milletimize hizmet etme ve dualarını almayı nasip ettiği için rabbime hamt ediyorum.

54265

"DAVASINA İHANET ETTİ” "DAVASINA İHANET ETTİ”

“Zamanı gelince hesap sormak, AK Parti davasına gönül verenlerin hakkıdır”

“Bu seçimlere girerken de aday olmak isteyen, hizmet etmek isteyen birçok aday adayı arkadaşlarımız oldu, hepsine saygı duyuyor ve naçizane sabır tavsiye ediyorum” diyen Keskin, seçimlerde elde edilecek başarı ve başarısızlığın sorumluluğunun AK Parti il yönetimindeki etkili ve yetkili kişilerde olduğunu söyledi. Keskin, “Siyaset uzun ve ince bir yoldur. İlk önce aday olan arkadaşlara başarılar dilemek, partimiz için fedakârlık yapmak, siyasi nezaket ve etik olarak doğru bir hareket olacaktır. Ben şahsen gönülden başarılar diliyorum, yanlış gördüğümüz nefislerine göre hareket edip listeler üzerinde söz sahibi olanlara, zamanı gelince hesabını sormak da her AK Partili inandığı yolda yürüyen, Cumhurbaşkanımızın arkasında kale gibi duran, tüm kardeşlerimin hakkıdır. Dolayısı ile başarı ve başarısızlığın sorumluluğu şu anda etkili ve yetkili dostlarımızın sorumluluğundadır. Hiç kimse bahane üretmek durumunda değildir, canla başla çalışmak durumundadır. Ben Düzce’de hizmet etmek amacı ile yola çıkan tüm adaylara partilere başarılar diliyor Düzceli vatandaşlarımızı Allah’a emanet ediyorum selam ve dua ile…” ifadelerine yer verdi.

HABER: Savaş ARI