Demokrat Parti İl başkanlığında İl Başkanı Mithat Ceylan ve partililere teşekkür duygularını tekrar eden Talih Özcan Millet İttifakı Düzce Milletvekili olarak Meclis’te üstün bir gayretle çalışacağını ifade ederek, “Cumhurbaşkanlığı seçimleri için de birinci turu tamamladık. Şimdi aynı inançla 28 Mayıs tarihinde yapılacak olan 2’inci tur için çalışacağız” dedi.

0052713f-5bf2-45db-81f8-c7a5e54a3fbf

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Talih Özcan seçime birlikte girdikleri Millet İttifakı partilerinden İYİ Parti ve Demokrat Parti İl Teşkilatlarına ziyarette bulundu. Ziyarette, İYİ Parti İl Başkanlığında konuşan Düzce Milletvekili Talih Özcan konuşmasının devamında, Millet İttifakı olarak seçim çalışmaları sırasında üstün bir gayretle çalışıldığını belirtti ve şu görüşlere yer verdi, “Bugün Meclis’te temsil edilme hakkını kazandık. Ben, elbette CHP’liyim. Ama bugün Millet İttifakının bir Milletvekiliyim. Bunu birlikte başardık. Bu tabloyu birlikte oluşturduk. Seçim startı ile birlikte; sabahın köründen, gecenin yarılarına kadar Düzce’yi karış karış gezdik. Dava arkadaşlarımız Aslıhan Akbal Tüysüz, Jale Uzunhasanla birlikte kol kola verdik, esnafı gezdik, evlere konuk olduk. Bu toplumun en önemli dinamikleri olan kurumları ziyaret ettik.

8d3ed7db-acd6-4962-aa95-78cfcf198e84

Burada bulunan Millet İttifakının başkanından üyesine kadar herkes bizim yanımızda oldu. Dolayısıyla başarı hepimizin başarısıdır. Gerçekten birleşe birleşe kazandık Bunun için hepinize minnettarım. Hepimiz farkındayız ki Düzce kazandı, Türkiye kazandı.”

Cumhurbaşkanlığı 2’inci tur seçimlerine de değinen Talih Özcan, “Şimdi hepimizin yarım kalan işi tamamlamamız gerekiyor. Emin olun, toplumun değişim talebinin önünde hiçbir güç duramayacak. Bu güzel ülkede demokrasinin, eşitliğin ve kardeşliğin mutlaka hâkim olacağına inanıyorum.  Biz bir maça çıktık. Ve birinci raundu kazandık. Şimdi sıra ikinci rauntta.

0a3d18cb-b997-45ff-8120-444da2b945b5

Aynen birinci rauntta olduğu gibi. BİRLİK içinde, kararlılıkla, azimle yine sabahın köründen gecenin yarılarına kadar sahada olmalıyız. Bu inançla bütün vatandaşlarımızı 28 Mayıs’ta oylarını kullanmaya ve demokrasiyi sahiplenmeye çağırıyorum” dedi.