Önümüzdeki 31 Mart Yerel Seçimlerine yönelik geri sayım devam ederken, Düzce’deki siyasi partiler de genel merkezlerinden aldıkları talimat doğrusunda çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan tarafından adaylığı duyurulan DEVA, Gelecek ve Demokrat Parti’nin ortak Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, basın ziyaretleri kapsamında Öncü Medya Grubu’nun misafiri oldu.

Ziyarette Başkan Adayı Caymaz’a Gelecek Partisi İl Başkanı Vildan Tokaliç ve Demokrat Parti İl Başkanı Mithat Ceylan ile yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.   

GENEL SEKRETER ŞEN BAŞKANLIK ETTİ GENEL SEKRETER ŞEN BAŞKANLIK ETTİ

Whatsapp Image 2024 02 14 At 12.20.43 (1)

Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ile Öncü TV Haber Müdürü Canan Üstüner tarafından ağırlanan partililer, Düzce’yi karış karış gezerek halka doğruları anlatacaklarının altını çizdi.

“Düzce’nin sorunlarını biliyoruz”

Düzce Belediyesi’nde eski Başkan Mehmet Keleş döneminde uzun süre başkan yardımcılığı yapan Murat Caymaz, yerel yönetime hakim olmanın avantajıyla Düzce’nin sorunlarını çözmeye talip olduklarının altını çizdi.

Whatsapp Image 2024 02 14 At 12.20.39 (1)

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Dr. Faruk Özlü’nün 2019 Yerel Seçimleri öncesi vaat ettiği projelerin çeyreğini bile hayata geçiremediğini belirten ittifak Adayı Caymaz, Düzce’nin hak ettiği gibi yönetilmediğine vurgu yaptı.

I M G 7073

“Düzce iyi bir yönetimi hak ediyor”

Açık hava reklamcılığının Düzce Belediyesi bünyesindeki şirket tarafından yürütülmesi nedeniyle seçim kampanyası sürecinde adil olmayan bir yaklaşıma şahit olduklarını belirten Caymaz, “Düzce’de tüm partilere eşit şekilde tahsis edilmesi gereken bilbordlarda sürekli Başkan Özlü’nün olması doğru değil. Ben DEVA Partisi İl Başkanı olduğum dönemde de sık sık Düzce Belediyesi’ni yönetenlere süre verilmesi gerektiğini söyledim. O sürenin sonuna geldiğimiz şu günlerde yapılanlara bakıldığında vaatlerin çok gerisinde kalındığına şahit oluyoruz. Başkan Özlü verdiği sözlerin büyük bölümünü tutamadı. Bunu halka anlatmak bizim görevimiz. Düzce iyi bir yönetimi hak ediyor. Düzce’ye ‘deva’ olacağız.” dedi.