31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde kent merkezinde sıkılmadık el bırakmamakta kararlı olan MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, başkanlık vizesi alması halinde Düzce’yi gelişen ve kalkınan bir şehir haline getirmeyi taahhüt ediyor.

“BELEDİYEYİ KURTARMADAN, AKÇAKOCA’YI KURTARAMAYIZ” “BELEDİYEYİ KURTARMADAN, AKÇAKOCA’YI KURTARAMAYIZ”

EHLİYET VE LİYAKAT VURGUSU

Düzce Belediyesi’nde ehliyet ve liyakat sahibi yönetimin önemi üzerinde duran Başkan Adayı “Kamu veya özel sektör ayrımı yapılmaksızın istihdam süreçlerinin tamamında göz önüne alınması gereken bu unsurlardan taviz vermeyeceğiz. Belediyede tıpkı halkımız gibi personelimizin de mutlu şekilde çalışmasına özen göstereceğiz. Vatandaşlarımıza mutlu ve müreffeh bir hayat imkanı sunmak için çalışacağız.” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 27 At 14.28.16

“BİZİM BELEDİYECİLİĞİMİZİN TEMELİ İNSAN SEVGİSİDİR”

Belediyelerin görevinin sadece imar, su ve kanalizasyon, ulaşım gibi kentsel altyapı sorunlarını çözmek olmadığını vurgulayan Eser, "Bizim belediyeciliğimizin temeli insan sevgisidir. Belediye demek insan hayatına dokunmak, hürmet ve sevgi dolu muamele demektir. Gözyaşlarını silmeyen, ihtiyaç sahiplerini gözetmeyen belediye gerçek manada görev ve sorumluluklarını yerine getirmiş sayılamaz. Bizim hassasiyetimiz milletimizdir.” şeklinde konuştu.

“HER BİR VATANDAŞIMIZA AYNI GÖZLE BAKAN BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA GELECEĞİ İNŞA EDECEĞİZ”

Düzce’yi daha ileriye taşımak için gece-gündüz demeden, yorulmadan çalışacaklarının altını çizen MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, yola koltuk, makam sevdasıyla değil hizmet aşkıyla çıktıklarının bir kez daha altını çizdi.

Whatsapp Image 2024 02 27 At 14.28.27

Eser, şöyle devam etti: “Çok çalışacağız, herkese elimizi uzatacağız. Gelişmeye açık, insan merkezli, hizmet odaklı, her bir vatandaşımıza aynı gözle bakan belediyecilik anlayışıyla geleceği inşa edeceğiz. Sizlerden alacağımız destekle Türkiye’nin en genç ve dinamik ili Düzce’yi ülkemizin yükselen değeri haline getirmek için gecemizi gündüzümüze katacağız."  

VATANDAŞIN ESER’İN YAPACAKLARINA İNANCI TAM

Eser’in seçilmesi halinde halk ve hizmet odaklı anlayışla Düzce’yi kucaklayacak olmasından duydukları memnuniyeti dile getiren sahada sohbet ettiği Düzceliler de tam destek sözü verdi.