10 yıl süreklilikle Ak Parti Düzce Teşkilatı'nda görevler icra eden Hakan Kuşçuoğlu, Düzce Gazeteciler Cemiyeti'ne ait binada ağırlandı. 
İş İnsanı Kuşçuoğlu, yeni oluşum izinde cemiyet üyelerine başarı temennisindeki seslenişinde, "Yeni oluşum ve birlikteliğiniz, güzel, düzgün ve kaliteli haberler ulaştırmak adına Düzce halkı ve biz siyasetçilere kolaylık  sağlayacaktır. Düzce halkı ve siyaset olarak bundan karlı çıkacağımızı umuyorum. Birlik ve beraberlik çatısı altında çalışmalarınızda başarılar diliyorum" diye konuştu.

NEDEN ADAY ADAYI OLMAK İSTEDİ?
Aday adaylığına karar verişinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı işaret eden Kuşçuoğlu, 14 Mayıs 2023'te çok önemli bir seçim sürecine giriyoruz. 10 yıl aralıksızca yapmış olduğum siyasetin verdiği bilgi ve birikimiyle, bu davaya hizmet adına tüm dünya mazlumlarının lideri, ülkemizin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın takım arkadaşı olarak devam etmek adına Ak Parti'den Düzce milletvekili aday adayı olmak istiyorum." ifadelerini kullandı.


"Bu dönemde inşallah birçok arkadaşımız partimizi şereflendirecek. Benim duam, kimin için hayırlı ise, kim bu işi çok iyi yapabilecekse, halkımız kime teveccüh gösterecekse, inşallah Allah ona nasip etsin" sözleriyle dileklerini bildiren Kuşçuoğlu, "Heyecanlıyım, sevinçliyim, istekliyim" dedi.


"SORUMLULUK HİSSETTİM, KARAR VERDİM"
Resmi başvurusunu yarın Cuma namazı sonrası gerçekleştireceğini kaydederek, seçim döneminde ve sonrasında Düzce halkı için çalışacağını kaydeden Kuşçuoğlu, "Önümüzdeki 2023 seçimlerinde kendimde sorumluluk hissettim ve aday adayı olmaya karar verdim. Aday olursam da olmazsam da tüm seçim sürecinde ve sonrasında, davamızla partimizin Düzce halkına hizmet için gereği neyse yapacağız" diye konuştu. 


KELEŞ'TEN "DOĞRU HİZMET" MESAJI!
"Hepimizin derdi Düzce'ye hizmet etmek" ifadesiyle üyeler adına mesaj veren Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş, "Biz cemiyet olarak, başarılı ve doğru hizmetler yapacağını düşündüğümüz aday adaylarının her zaman olduğu gibi yanında olacağız" dedi.