CHP Düzce İl Yönetimi, 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yaklaşılırken saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit ve CHP’nin aday adayı Faruk Darıyerli ile birlikte Anlaş fabrikasında çalışan işçilerle öğle yemeğinde bir araya geldi. Başkan Cemşit ve Darıyerli işçilerle sohbet ederek partinin programı hakkında bilgi verdi.

WhatsApp Image 2023-03-17 at 15.52.14

Fabrikanın ardından CHP yönetimi, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü vesilesi ile Uzun Mustafa İlköğretim Okulu’nun gerçekleştirdiği ‘’Bir Destandır Çanakkale’’ fotoğraf sergisine katılım sağlayarak, oluşturulan fotoğraf sergisini gezdiler.

WhatsApp Image 2023-03-17 at 15.52.21

Sergi açılışından sonra açıklamalarda bulunan Cemşit şu ifadeleri kullandı:

‘’Kritik bir döneme giriyoruz. Saha çalışmalarımız hızlandı. Her alanda Cumhuriyet Halk Partisi’ni temsil ediyoruz. CHP iktidarında yapılacak olanları vatandaşlarımız ile paylaşıyoruz. Sahada güzel tepkilerle karşılaşıyoruz. Bu da bize büyük bir sorumluluk yüklüyor. Aldığımız sorumlulukların farkındayız. Öte yandan 18 Mart özel bir gün bizim için. 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü için Uzun Mustafa İlköğretim Okulu’nun hazırladığı programa katıldık. Öğretmenlerimizin eline emeğine sağlık. Çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin bu güzel organizasyonu gerçekleştirmesi bizleri çok mutlu etti. Bu vesile ile Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve şehitlerimizi saygıyla ve minnetle anıyoruz. Aziz şehitlerimizin kahramanlıklarla dolu hatıraları, Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere inanarak emanet ettiği Cumhuriyetimizin yaşatılmasının en büyük teminatı olacaktır. Aziz Türk milletimizin bu onurlu günü kutlu olsun.’’

HABER- NALAN TAYYAR