AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, halktan tam destek gördüğü seçim gezilerine devam ediyor.

hocaoğlu köyü1

Düzce'nin dört bir yanında seçmenle kucaklaşarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın selamını ileten Kuşçuoğlu, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Aydınpınar Caddesi'nde tek tek ziyaret ettiği esnafa 'Hayırlı işler' dileyerek sohbet eden deneyimli siyasetçi, "Türkiye yüzyılını birlikte inşa etmek için el ele, gönül gönüle verelim. Cumhurbaşkanımız ve partimizin adayları olan bizler için oylarınıza talibiz. Milletimize hizmet için kararlılıkla ve aynı inançla yola devam edeceğiz." dedi.

karaköy1 (1)

Yarım asırdan fazla zamandır Düzce'ye farklı iş kollarında birçok yatırım sağlayan, herkesin takdirini kazanmış Kuşçuoğlu Ailesi'ni yakından tanıyan cadde esnafı, Düzce'nin evladı Hakan Kuşçuoğlu'nu vekil olarak görmeyi çok istediklerini vurguladı. Kendisini bağrına basan esnafa memnuniyetini dile getiren Kuşçuoğlu, gördüğü büyük sevgiye minnettar olduğunu ifade etti.

karaköy2

Yine Hocaoğlu, Karaköy ve Kuşaçma köylerinde tek tek ellerini sıktığı vatandaşlara da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın selamını ileten Kuşçuoğlu, 'Bir kez daha 3-0 yapmak için desteğinizi bekliyoruz. Milletimizle kurduğumuz gönül köprümüz 21 yılda güven ve inançla daha da sağlamlaştı. Hizmetlerimizi sürdürmek için seçimlerde oy rekoru kırarak yola devam edeceğimize inanıyoruz.' diye konuştu.

Köylerde halkın teveccühü ile karşılaşan Kuşçuoğlu, “Oylarımız Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'ye” sözü veren vatandaşlara teşekkür etti.