AK Parti Düzce İl Teşkilatı, geleneksel bayramlaşma törenini Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Aday Adaylarının büyük çoğunluğunun katılmadığı törene, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile ilçe ve belde belediye başkanları, Düzce Eski Milletvekili Celal Erbay, Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Milletvekili adayı Ayşe Keşir, Milletvekili adayı Ercan Öztürk, Milletvekili adayı Hakan Kuşçuoğlu ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı. Programda veda konuşması gerçekleştiren Fahri Çakır, yaptığı duygusal veda konuşmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Keşir’e; “3-0 yapmazsanız Ankara’ya gelmeyin” cümlesini hatırlatarak; “her zamankinden daha çok çalışmalısınız” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-04-21 at 16.49.17

Programda konuşma yapan Hasan Şengüloğlu şunları söyledi:

Türkiye Yüzyılı mücadelemizi hep birlikte el ele, gönül gönüle, kuvvetlendirmek zorundayız diyerek Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.

Ak Parti 2. sıra Milletvekili Adayı Ercan Öztürk ise şunları söyledi; Düzce’den rekor bir destekle Ankara’ya hep birlikte gitmeyi planlıyoruz.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü; Herkesin bayramını kutladıktan sonra sadece 3,3,3 diyorum, dedi.

WhatsApp Image 2023-04-21 at 16.38.57 (2)

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, yaptığı duygusal konuşmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Keşir’e “3-0 yapmazsanız Ankara’ya gelmeyin cümlesini hatırlatarak, her zamandan çok çalışmalısınız.” dedi.

WhatsApp Image 2023-04-21 at 16.38.57

AK Parti Düzce Milletvekili ve AK Parti Düzce 1. sıra Milletvekili Adayı Ayşe Keşir, 3-0 yapma gayreti göstereceklerini belirterek gönül almadan oy alınmayacağını söyledi.

WhatsApp Image 2023-04-21 at 16.38.55 (1)

Coşkulu bir konuşma yaparak teşkilatı ateşleyen AK Parti Düzce eski Milletvekili Celal Erbay; bu seçimin diğer seçimlere benzemediğini vurgulayarak teşkilata çok çalışmalısınız çağrısında bulundu.