Yaşanan yıkıcı depremlerin ardından 11 ilin etkilenmesi üzerine afet bölgelerine gıda, sağlık malzemeleri, giyim gibi malzemeler İYİ Parti Düzce Teşkilatları tarafından bölgeye ulaştırılmaya devam ediyor. Düzce’nin de deprem bölgesinde yer alan bir şehir olması itibariyle İYİ Parti Düzce Teşkilatları şehri bilgilendirmek ve afet bölgesindeki tecrübeleri aktarmak adına deprem çalıştayı düzenliyor.

 5 Mart 2023 tarihinde Soğancı Mevkiinde yer alan KYK’ya ait Konferans salonunda düzenlenecek olan çalıştay ile alakalı bilgi veren İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, ‘’şubat ayında ülkemiz çok büyük bir felaket yaşadı. Bu felaketin sebepleri ne ve depreme karşı yapılması gereken çalışmaları değerlendirmenin Düzce için çok önemli olduğunu düşündük. Siyasi çerçeveden uzak bir şekilde Deprem ve Düzce’yi birlikte değerlendireceğimiz bu çalıştayımıza tüm halkımızı davet ediyoruz’’ dedi.

Er, pazar günü saat 13.30-16.00 saatleri arasında Av. Ayşegül Şenolcan, UKSAR Düzce Yönetim Kurulu Üyesi Çiğdem Dermirel , Doç. Dr. Hakan Polat ve İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Doç. Dr. Erkan Dinçer’in panalist olarak katılacakları çalıştaya  tüm Düzcelileri davet etti.

Haber- Nalan Tayyar