31 Mart yerel seçimlerinde son viraja girilirken, Düzce’deki seçim maratonu da hız kazandı. Seçimlerin Düzce’deki iddialı ismi DEVA, Demokrat ve Gelecek Partileri ortak Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, seçim çalışmaları kapsamında sıkmadık el ve çalmadık kapı bırakmıyor. Gittiği her yerde Belediye Başkanı seçilmesi halinde hayata geçireceği projelerden bahseden Caymaz’ın çalışmalarında son adresi Düzce’deki tekstil firmaları oldu.    

Fabrika Ve Is Merkezleri Ziyaret Basin Bulteni 1

Düzce’de ki Ayteks ve Duman Tekstil fabrikalarını ziyaret eden  Caymaz, şehrin ekonomik dinamiklerini ve iş dünyasının beklentilerini yakından inceledi. İşletme sahipleri ve çalışanlarıyla bir araya gelerek, sektördeki mevcut durumu değerlendiren Caymaz, yerel seçimlerde özellikle çalışanlardan kendisi için destek istedi.  

Fabrika Ve Is Merkezleri Ziyaret Basin Bulteni 2

“ÜLKE SİYASİ TARİHİNE ALTIN HARFLERLE YAZILACAKTIR” “ÜLKE SİYASİ TARİHİNE ALTIN HARFLERLE YAZILACAKTIR”

Fabrikalarda üretim süreçleri ve istihdam konuları üzerine yapılan görüşmelerde Caymaz, işletmelerin karşılaştığı sorunları da dinlerken, Düzce için hazırladığı projeler hakkında da bilgiler verdi.

I M G 2297

Ardından Pak Ekizceli iş merkezini ziyaret eden Caymaz, işletme sahipleri ve esnaflarla bir araya gelerek, ticaretin ve iş dünyasının beklentilerini konuştu. İş merkezinde gerçekleştirilen ziyarette Caymaz, iş merkezi sakinleri ile tek tek selamlaşarak, çalışmalarında başarılar diledi.