WhatsApp Image 2023-03-20 at 15.45.50

CHP Düzce İl Yönetimi fabrika ziyaretlerine ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde fabrika çalışanları ile öğle yemeğinde bir araya gelen Düzce CHP İl Başkan Semih Cemşit bugünde başka bir fabrikaya ziyarette bulundu.

WhatsApp Image 2023-03-20 at 15.45.52 (1)

Yemeğin ardından konuşan Cemşit, ‘’ Her fırsatta işçiler ile bir araya gelmeye gayret gösteriyoruz. Birçok iş kolunda çalışan emekçilerle bir araya gelmek onların dertlerini dinlemek, seçim için yorumlarını almak, yapacaklarımızı anlatmak en büyük görevimiz. Her alanda çalışmaya devam edeceğiz.’’ dedi.

WhatsApp Image 2023-03-20 at 15.45.52

Gümüşova OSB’de, işçilerle, öğlen yemeğinin ardından Cemşit ve yönetim kurulu üyeleri, Düzce Valiliği’nin Gümüşova OSB’de, depremzedeler için organize ettiği Konteyner Üretim Merkezini ziyaret ederek, işçilerle görüştü. Görüşmenin ardından Cemşit, ‘’ Depremzedeler için fedakarlıkla çalışan işçilerimize teşekkür ediyoruz. Canla başla afetzedelere yardım için çalışıyorlar. Konteyner yapımını organize eden Düzce Valiliği’nin de eline emeğine sağlık. Bölgedeki barınma ihtiyacının karşılanması bu süreçte çok önemli.’’ şeklinde konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Semih Cemşit, Konteyner Üretim Merkezi ziyaretinin ardından Meksa Ağaç üretim tesisini ziyaret etti.

HABER- NALAN TAYYAR