Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın hazırlayıp sunduğu, Öncü TV ekranları, 100.2 Radyo Öncü, Radyo Özgür ve Radyo Kent ortak yayınıyla geniş kitlelere ulaşan ve Düzce’nin gündemine ışık tutan Kitabın Ortasından programının geçen hafta Cuma günü yayınlanan bölümünün konuğu CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan oldu.

Konuşulmayanların konuşulduğu Kitabın Ortasından Programının ‘Nasıl İzah Edersiniz?’ bölümünde Ünsal’ın siyasetten – bürokrasiye kadar Düzce’nin tanınmış simalarını değerlendiren Özcan, kendisi hakkında sorulan soruya ise “Ben naifliği seviyorum” diyerek cevap verdi.

Özcan kendisine sorulan isimleri şu şekilde değerlendirdi:

“Cemşit partimizin çocuğudur”

chp-il-baskani-cemsit-ten-19-mayis-kutlamasi-1685364096-1

Semih Cemşit: Partimizin çocuğudur. Büyük hizmetleri vardır. Bizim başarılarımızda katkıları vardır. Ekip çalışması ruhu vardır. Takdir ederim.

“Dağıstanlı’nın partimize büyük katkıları var”

ozcan-dagistanli-304hracatimiz-duser--2412022-1351-ic

Özcan Dağıstanlı: Daha yeni başladı. Süreç bize bazı şeyleri gösterecek. Ekip ruhuyla çalışacağız. Yeni merkez ilçe başkanımız var Sinan Doğan. Biz şimdi takımı biraz gençleştirdik. Yerel seçimlerde hep beraber çalışacağız.

“Darıyerli ile başarıyı birlikte getireceğiz”

Adsiz-tasarim-2023-01-24T105113.358

Faruk Darıyerli: Şehirde tanınan biridir. İnşallah yerel yönetimlerde de bizlerle beraber olur. Başarıyı beraber getireceğiz.

“Bıyık’ın Düzce’ye hizmetleri çok”

1665991585921

“TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYACAK HERKESLE KONUŞMAYI SİYASİ SORUMLULUK GÖRÜYORUZ” “TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYACAK HERKESLE KONUŞMAYI SİYASİ SORUMLULUK GÖRÜYORUZ”

Erdoğan Bıyık: Hizmetleri çok. Takdir ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum.

“Ergüder’in uyuşturucu ile mücadele çalışmalarını destekliyorum”

ergüder

İbrahim Ergüder: Uyuşturucuyla büyük mücadele eden, kararlı ve inançlı biri. Gönülden destekliyorum.

“Tanju Özcan’ın Türkiye’ye mal olduğunu düşünüyorum”

cats-32

Tanju Özcan: Türkiye’ye mal oldu diye düşünüyorum. Tanju Özcan ihraç edilecek diye söylüyorlar. Ama Türkiye’ye mal oldu. Başarılar diliyoruz.

“Keleş Düzce’ye AK Parti’de hizmet yaptı”

keleş

Mehmet Keleş: Geçmişte AK Parti’de hizmet yaptı. Bana göre başarılı hizmetleri var. Görevden alınmayı hak etmedi diye düşünüyorum. Şu anda İyi Parti’den aday. Ona da başarılar diliyorum.

“Er’i takdir ediyorum”

yunus-2

Yunus Özay Er: Çok seviyorum. Gerçekten takdir ediyorum. Çok da naiftir. İnsan canlısıdır. Onunla siyaset yapmak çok isterim. Dostluğu da dosttur. Onun düşmanlığı değil, kardeşliği olur.

“Vali Selçuk Aslan başarılı bir bürokrat”

vali aslan

Selçuk Aslan: Her gittiği yerde başarıları var. Kiminle konuştuysam kendisinden kötü bahseden olmadı. Bir marka olmuştur. Biz de yan yana olacağız. Düzce’ye yakın olacağız. İnşallah valimizi yollamayız, burada kalır.

“Düzce’ye Ümit Yılmaz gibi insanlar lazım”

ümit yılmaz

Ümit Yılmaz: Parlamentoda MHP’li vekillerle bir araya geliyorum. Herkes onu çok takdir ediyor. Parlamentoda Düzce’yi güzelce temsil etmiştir. Düzce’ye böyle insanlar lazım.

“Rıdvan Bilgin gelecekte muhtemel adaylarımızdan birisi”

bilgin

Rıdvan Bilgin: Gelecekte muhtemel adaylarımızdan biri. Düzce’ye faydalı olur diye düşünüyorum. Geçmişte siyasi deneyimi de var. Düzce’ye bu başarısını kullanırsa çok faydalı olur. Başarılar diyorum.

“Fikret Albayrak’ın yaptıkları ilk etapta anlaşılmadı, ama şu anda anlaşılıyor”

fiko

Fikret Albayrak: Sahilin bugün düzenli olmasını ona borçlu. Onun yaptıkları ilk etapta anlaşılmadı ama şu anda anlaşılıyor.

“Siyasette Aslıhan Tüysüz’e güvenirim”

aslıhan

Aslıhan Tüysüz: Benim kardeşimdir ona o gözle bakarım. Çok sevecendir, hizmetleri vardır. Siyasette onlara güvenirim.

“Ömer Faruk Türkseven gönül adamı, Düzce’nin evladı”

türkseven

Ömer Faruk Türkseven: İyi dost. Gönül adamı, halk adamı. Düzce’nin evladı.

“Sadullah Ünsal sözünü hiçbir şeyden sakınmıyor”

139a1605-79a1-4339-97e9-6914b84a1b53

Sadullah Ünsal: Radikal. İçinden ne geliyorsa söyleyen, sözünü hiçbir şeyden sakınmayan, direk ateş eden.

“Beni halk taktir etsin”

Talih Özcan: Halk bizi takdir etsin. Ben naifliği seviyorum. Ayıp nedir bileni söylüyorum. Bir şeyi yaparken yarın yine konuşmaya yüzüm olsun istiyorum. Birisinin kalbini kırmak istemiyorum. Vatandaş olmak istiyorum. Düzce’ye hizmet etmek istiyorum. Niyetimizin samimi olduğunu Düzcelilerin bilmesini istiyorum. Oy verenlere mahcup olmak istemiyorum. Halkımla beraber olmak istiyorum.

Programın tamamını izleyebilmek için tıklayını

HABER: Savaş ARI