Çalınmadık kapı, sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmayan Ercan Öztürk,  partisine gösterilen ilgi ve desteğin mutlu ettiğini söyledi. 

AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Ercan Öztürk, seçime sayılı günler kala ziyaret ettiği yerlerde tezahüratlar ile karşılanıyor.

FvjJu1QXwAEmRST

GÜNE GENÇLERLE BAŞLADI

Çalışmalarını sabahın erken saatlerinden başlayıp gece yarılarına kadar sürdüren Öztürk, güne gençlerle başladı. Akçakoca’da ilk kez oy kullanacak, il dışından gelen üniversite öğrencileri ve ilçe gençleriyle bir araya gelen Öztürk, Z kuşağının her şeyin farkında olduğunu söyledi. Öztürk “ Gençlerimizin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve bize olan teveccühleri geleceğe dair umutlandırıyor” dedi.

FvjMDr8WIAA9K_L

ŞENLİKTE YOĞUN TEVECCÜHLE KARILAŞTIK

 Seçim gezilerinde Hıdırellez şenliklerine de katıldıklarını söyleyen Öztürk  “Çilimli Kuşoğlu köyünde her yıl geleneksel olarak yapılan Hıdırellez şenliklerine katıldık. Çok yoğun bir kalabalık vardı. Çevre köylerinde iştirakiyle yapılan geleneksel bir Hıdırellez şenliği yapıldı. Orada da halkımızın sayın Cumhurbaşkanımıza yoğun teveccühleri ile karşılaştık. Bu bizi daha azimli çalışmaya itiyor. Ayrıca gün içinde hayatını kaybeden iki esnafımızın cenazelerine katıldık” dedi.

FvjJu1PXsAAM9dO

SANDIKLAR EMİN ELLERDE OLACAK

Gün içindeki programına sandık görevlileri toplantı ile devam eden Ercan, sandıklar emin ellerde olduğuna dikkat çekerek “ Herkes bu milletin onlara emanet ettiği oylara namusu gibi sahip çıkacak. Olayı çok ciddiye aldıklarını gördük ve teyit ettik” diye konuştu.

FvjJu1NWwAEkKPJ

Ercan Öztürk, Roman Mahallesinde tezahüratlarda karşılandıklarını,  coşkunun kendilerine moral verdiğini söyleyerek “Renkleri ve kültürleri ile Düzce’nin kültürel zenginliği ile  katkıda bulunan roman vatandaşlarımızın yaşadığı Çamköy ve Akpınar Mahallelerimizi ziyaret ettik. Orada da çok yoğun sevgi ve tezahürat gördük.  Bu da bizi çok mutlu etti, motivasyonumuzu arttırdı. İnşallah Düzce’de 3-0 yaparak durmak yok yola devam diyeceğiz” diye konuştu.

FvjI5hfXgAAAd6z

Ercan Öztürk, Türkiye Yüzyılında Türkiye ve Düzce için durmadan çalışacağının da sözünü verdi.