Daşsın,il başkanlığına gönderdiği dilekçede Çam’ın partiden ihraç edilmesini ve ilişkisinin kesilmesini talep etti.

Daşsın Dilekçede, Çam’ın 2019 seçimleri öncesinde parti teşkilatının ve destekçilerinin emeklerini göz ardı ettiği ve seçim sonrasında farklı bir siyasi parti adayını desteklediği belirtildi. 

Milliyetçi Hareket Partisi İl başkanlığına gönderilen dilekçede Daşsın, Çam’ın davasına ihanet ettiği ve milli şuurdan uzaklaştığı belirterek,“İlgili kişinin 2019 seçimlerinden önce teşkilatımızın ve destekçilerinin emeklerini hiçe sayan, genel başkanımızın takdiriyle aday gösterildiğini unutup, 5 yıl görev zamanı içerisinde il, ilçe ve genel merkezimizin hastalığında en iyi şekilde tedavi görmesi için çalışıldığı, yapılan hizmetler konusunda kol kanat gerildiği, seçim sonuçlarının belirlenmesinin ardından seçilen diğer adayla vigilca meydanında karşılıklı oynadığı mazbata töreninde farklı bir siyasi partinin il genel meclisini ve belediye başkanını desteklediğini beyan ettiğiniz bildirilmiştir.

TSO YÖNETİMİ YENİ SEÇİLEN BAŞKANLARI ZİYARET ETTİ TSO YÖNETİMİ YENİ SEÇİLEN BAŞKANLARI ZİYARET ETTİ

Kendi cenazesinde oynayan insan misali, maksadını ve haddini aşan eylem ve söylemlerde bulunan, kişilikten yoksun, milli şuurunu kaybetmiş, davasına ihanet eden biri olarak anılacaktır. 5 yıl boyunca bu davanın sayesinde belediye başkanlığı yapan ve yaptıklarından dolayı ömür boyu alnında kara bir leke olarak kalacak olan kişinin toplum nezdinde değeri kalmamıştır.” ifadelerine yer verdi.

İl Başkanlığı’na gönderilen dilekçe, parti disiplin kurulu tarafından değerlendirilerek gereğinin yapılmasını talep etti.
 

Haber: Liva Nur Ünsal