Türkiye yarın yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerine kilitlendi. 5 yıl boyunca Türkiye’yi yönetecek Cumhurbaşkanın belirleneceği seçimlere saatler kala DEVA Partisi Gölyaka İlçe Başkanı Necmettin Canoğlu, partisinden istifa ederek AK Parti’ye geçti.

DSC_0411

Canoğlu için bugün AK Parti Gölyaka İlçe Başkanlığı binasında rozet takma töreni düzenlendi. Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ve partililerin katıldığı törende AK Parti İlçe Başkanı Necmi Kap, Canoğlu’na AK Parti rozetini taktı.

DSC_0428

Törende konuşan AK Parti Gölyaka İlçe Başkanı Necmi Kap, Canoğlu’nun daha önce de AK Parti de siyaset yaptığını belirtti. Canoğlu’na ‘aramıza yeniden hoş geldin’ diyen Kap, “Bugün aramıza DEVA Partisi İlçe Başkanı, çok güzel ve hayırlı bir karar alarak aramıza katılmışlardır. Partim ve arkadaşlarım namına kendilerine hoş geldiniz diyorum. İnşallah Necmettin kardeşimiz, bundan sonra hep bizimle beraber olacak. Doğru adamla, doğru yolda diyerek, partimize katılmışlardır.  Başkanım her zaman bizimle beraberdi, aramızdan hiç kopma olmadı. Ailesine geri katılmış oldu. Türkiye Yüzyılında, hep birlikte Cumhurbaşkanımızın yanında çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

HABER: Savaş ARI