Seçimlere saatler kala hemşehrileri ile buluşup hem gönülleri fetheden hem de destek sözü alan AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, Düzce sokaklarında yine samimiyetle kucaklandı.

69fb7a7c-6520-493e-9833-6c5fca1d8eb8

Esnaf ziyaretleri sırasında yoğun ilgi ile karşılaşan Kuşçuoğlu'nu bağrına basan Düzceliler, 'İçimizden, bildiğimiz, tanıdığımız, sevdiğimiz bir aday olarak seni vekil görmek istiyoruz. Düzce ve ülke için çok çalışacağına inanıyoruz. Oyumuz yine Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'ye... 14 Mayıs'ta sandıktan istikrar çıkacak.' diyerek, zaferini ayak seslerinin yakın olduğunu vurguladı.

09724cad-1e69-468e-8f50-5ffd1b53cd94

Hemşehrilerinin yanlarında olduğunu bilmenin kendilerine güç verdiğini ifade ederek teşekkür eden Kuşçuoğlu, 'Düzce'de doğduk, Düzce'de büyüdük, Düzce'de ekmeğimizi kazanıyoruz. Ne mutlu ki memleketimizi kalkındıran, gönüllerin partisi AK Parti'nin bir neferiyiz. Davamıza sahip çıkan halkımızın güvenini 21 yıldır olduğu gibi yine boşa çıkartmayacağız. Pazar günü inşallah zaferi hep birlikte, omuz omuza kutlayacağız.' dedi.

da746796-1e1e-41e6-9bc9-d9f792e0e150

Şehir merkezindeki temasları sırasında çocuklarla ve özel bireylerle yaptığı içten sohbeti yüzlerde tebessüm bırakan Düzce'nin evladı Kuşçuoğlu, Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde kepenk açan esnafları da unutmadı. Burada esnaf ve vatandaşların beklentilerine kulak veren Kuşçuoğlu, işletmeler ve yolcuların konforunun artmasına yönelik girişimlerde bulunacağını söyledi. Kuşçuoğlu'nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar da 'Hep destek, tam destek!' vurgusu yaptı.

58459f9d-468d-496c-bd38-86c716d9b3d8

Düzce'nin en kalabalık mahallelerinden olan ve her seçimde AK Parti'ye büyük destek veren Aziziye Mahallesi'nde de vatandaşlarla buluşan Kuşçuoğlu, burada yaptığı konuşmada, '14 Mayıs'ta sizlerden alacağımız destekle kutlu yürüyüşümüze devam edeceğiz. Tek gayeleri ülkemiz üzerinde karanlık emellerini uygulamak olan şer odaklarına gereken cevabı sandıkta hep birlikte vereceğiz. Güçlü Türkiye'den rahatsız olanlar Türkiye Yüzyılı hedeflerinden çok korkuyor. Dünya Lideri, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde ülkemize kazandırılan eserler ve tarihte görülmemiş hizmetler Allah'ın izni ve milletimizin derin sevgisiyle verdiği destekle artarak sürecek. İnancımız tam, yeni zafere hazırız.' şeklinde konuştu.

7ce2298d-11c4-4367-b260-a4332c0ae415

Deneyimli siyasetçinin konuşmasını coşkuyla alkışlayan Aziziye Mahallesi sakinleri de 'Her zaman yanınızdayız. Bu sevgiyi hiçbir parti, hiçbir siyasetçi yıkamaz. Düzce, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti'nin yine yanında olacak. Aziziyeliler istikrara oy atacak.' sözleri ile '21 yıldır olduğu gibi yine yolumuz bir!' mesajı verdi.

Türkiye Yüzyılı İçin Hemen Şimdi Kortej Yürüyüşü

Kuşçuoğlu ayrıca 13 Mayıs Cumartesi günü saat 13:30’da Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Eski Ticaret Meslek Lisesi) önünden başlayarak Anıtpark’a kadar sürecek Türkiye Yüzyılı İçin Hemen Şimdi Kortej Yürüyüşü'ne tüm hemşehrilerini davet etti.