Video Gösterimi Yapıldı

Meclis Başkanı Tanju Acar’ın başkanlığında gerçekleştirilen 100. Yıl özel oturumunda, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerin anısına saygı duruşunda bulunuldu. Ardında İstiklal Marşı okundu. Düzce TSO tarafından hazırlanan “Cumhuriyet’in 100. yılında Düzce’de Sanayi ve Ticaret” konulu video gösterimi yapıldı. Programın devamında özel olarak hazırlanan pasta, Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkanı Tanju Acar tarafından kesildi. Düzce Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencileri, program boyunca performans sergiledi.

Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder Programı Ziyaret Etti

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, ziyareti için İbrahim Ergüder’e teşekkür etti. Düzce’nin artan nüfusu ile güçlü bir potansiyele sahip olduğunu belirtirken, artan nüfusla birlikte asayiş ihtiyacının da arttığını ve Düzce Emniyeti’nin bu konuda çok başarılı olduğunu dile getirdi.  

WhatsApp Image 2023-11-01 at 16.14.38 (2)

Düzce İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ise, Düzce’de görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu, göreve başladığı andan itibaren Düzcelilerden büyük destek gördüğünü ifade etti. Ergüder, tek başına emniyetin çalışmalarının kentin asayişi ve huzuru için yeterli olmayacağını söyleyerek, kolluk kuvvetleri ve sivil toplum kuruluşlarının ortak hareket etmesi gerektiğini açıkladı.

WhatsApp Image 2023-11-01 at 16.14.37 (2)

Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Eski Başkanlarına Plaket Takdim Edildi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler Kurulu önceki dönem Başkanı Serap Küçük ile TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu önceki dönem Başkanı Ahmet Serdar Erdem’e görev sürelerindeki katkılarından dolayı plaket ve çiçek takdim edildi.

WhatsApp Image 2023-11-01 at 16.14.37

TOBB KGK 2019-2023 Dönemi Başkanı Serap Küçük’e plaketini Düzce İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder takdim etti. TOBB GGK 2019-2023 Dönemi Başkanı Ahmet Serdar Erdem’e ise, plaketini Düzce TSO Meclis Başkanı Tanju Acar takdim etti. TOBB GGK 2019-2023 Dönemi Başkanı Ahmet Serdar Erdem’e çiçeğini Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan takdim etti.

WhatsApp Image 2023-11-01 at 16.14.37 (3)

“BELEDİYENİN HER ÇALIŞMASINDA VATANDAŞIN RIZASI OLACAK” “BELEDİYENİN HER ÇALIŞMASINDA VATANDAŞIN RIZASI OLACAK”

Program, meclis üyeleri için hazırlanan hediyelerin takdimi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.