31 Mart yerel seçimleri öncesinde “Görev Bizim Makam Düzcelilerin” sloganıyla çalışmalarına devam ederek, “sözünden caymaz” şiarıyla hareket eden DEVA Partisi, Demokrat Parti, Gelecek Parti’sinin ortak Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz için, DEVA Partisi Düzce İl Başkanlığı binasında proje lansman tanıtım programı düzenlendi.

Whatsapp Image 2024 03 09 At 17.19.59

Gerçekleştirilen programa, DEVA, Demokrat ve Gelecek Partileri ortak  Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, Demokrat Parti İl Başkanı Mithat Ceylan, Gelecek Partisi İl Başkanı Vildan Tokaliç, Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclisi üyesi adaylarının yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

Whatsapp Image 2024 03 09 At 17.19.27

Proje Lansman Programında, Düzce’nin hakkettiği değeri görmediğini söyleyen Caymaz, sosyal projler, teknik projeler, turizm projeleri, ve mali projeler başlıkları altında, 60 farklı projesini kamuoyuna tanıttı.

Caymaz’ın Düzce Kamuoyuna tanıttığı projelerin bazıları şu şekilde:

“Seyyarlar Çarşısı: Yapılacak Seyyarlar Çarşısı’nda kendi el emeği ile  ürettikleri ürünlerini satmak isteyen vatandaşlar için alan oluşturulacak.

S E Y Y A R

Sosyal Konut Projesi: Konut sahibi olmak isteyen dar gelirli ve emekli vatandaşlara, Belediye garantörlüğünde maliyeti fiyatına satın alabilecekleri, konutlar inşa edilecek.

Sosyal Konut

“BİROL ŞAHİN’E “DENSİZ” DEDİ… “BİROL ŞAHİN’E “DENSİZ” DEDİ…

Eski Sanayi Dönüşüm Projesi: Fizibilite raporu ve projesi hazır olan eski sanayi bölgesi dönüşüm uygulamasını gerçekleştirerek kent merkezinde modern bir yaşam alanı oluşturulması.

Eski̇ Sanayi̇

İçme Suyu Barajı ve Temiz Su Arıtma Tesisi: Uğur Suyu üzerine veya Aydınpınar Şelalesi kaynağı üzerine içme suyu barajı inşa edilerek, mevcut arıtma tesisleri yenilenecek.

Muhtelif Kavşaklara Alt ve Üst geçit Projesi: Muhtelif Kavşaklara alt ve üst geçitler inşa edilerek, vatandaşların rahat bir şekilde seyahat etmesi.

O T O-1

Melensu Park 2.Etap Projesi: Melensu Park 1. Etap projesinin devamı niteliğinde Küçük Melen deresinin çevresi güzelleştirilecek.

M E L E N P A R K

Fındık Entegre Tesisi: Fındık türevlerinin üretilmesine yönelik projelerle, yan ürünler elde etmek amacıyla fındık entegre tesisi kurulacak.

F I N F I KAnıtpark Meydanı Yeraltı Çarşısı ve Kapalı Otopark: Kent merkezinde bulunan Anıtpark Meydanı’na Yeraltı Çarşısı ve Kapalı Otopark yapılması.”

HABER: Zeki AŞIKOĞLU

Kameraman: Emirhan TÖNGEL