banner851

banner955

BAŞKAN ÖZLÜ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, vizyon projelerinin başında gelen, Düzce’nin çehresini değiştirecek, bölgenin en büyük Millet Bahçelerinden biri olan Millet Bahçesi 1. Etap inşaat alanında yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Düzce 28.09.2020, 11:51
1883
BAŞKAN ÖZLÜ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Düzce Belediyesi ve TOKİ iş birliği ile yapımına başlanan İnönü Parkı, Avni Akyol Parkı ve AnıtPark Meydanı’nı kapsayacak olan Millet Bahçesi 1. Etap inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, geçtiğimiz temmuz ayında inşaatına başlanan ve 300 gün içinde bitirilmesi hedeflenen çalışmaların son durumunu incelemek için bölgeyi ziyaret etti.

27 BİN METREKARE BÜYÜKLÜKTE

Alt yapı sistemlerinin de tamamlanması ile birlikte mevcut projede yer alan donatılarla beraber yaklaşık 27 bin metrekare büyüklükte yeşil alana sahip olacak olan alanı gezen Başkan Özlü, yetkililerle de istişarede bulundu.

BAŞKAN ÖZLÜ TALİMAT VERDİ

Proje de yer alan detaylarla en ince ayrıntısına kadar tek tek ilgilenen Başkan Dr. Faruk Özlü, projenin zamanında bitirilmesi ve Düzcelilerin hizmetine sunulması için gereken çalışmaların titizlikle yapılması konusunda talimat verdi.

ÖNCÜ HABER MERKEZİ

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

banner844
Yorumlar (6)
Esnaf 2 yıl önce
Hani yeşillik olacaktı on katlı bina olacak gibi temel attınız agacları kestıniz nefes alamıyoruz olanı degerlendırın olanı
Düzceli 2 yıl önce
Fevai arslan hala duzce icin canla basla elinden geleni
Altınpınarlı 2 yıl önce
Keşke önce mahalle aralarındaki köstebek yuvası yolları asfaltlasalar. Millet kendi bahçesinde keyifle oturuyor zaten. Gereksiz, seçim yatırımı bir uygulama.
pazaryerinde bloklar sall 2 yıl önce
VATANDAŞ
Cemil 2 yıl önce
Fevaii bey değil mi resimdeki yaaa :) Rant mı var acaba milletin bahçesinde...?
balcı 2 yıl önce
fevai bey otur evinde torununu sev.eşine dostuna vakit ayır.bu nedir arkadaş ya?yeni yüzler görelim artık...
26
açık