Bünyesinde 19 farklı siyasi partiyi barındıran Türkiye İttifakı’nın Genel Sekreteri Habib Geleş’in Genel Başkanlığını yaptığı Osmanlı Partisi, Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Sahin ve  Düzce İl Başkanı Vahdet Bakkaloğlu ile beraberindeki parti heyeti İYİ Parti Düzce İl Teşkilatını ziyaret ederek,  31 Mart yerel seçimlerde Düzce Belediye Başkan adayı Mehmet Keleş’i destekleyeceklerini duyurdu.

İl Başkanı Bakkaloğlu “ Düzce’miz için en doğru adayın Mehmet Keles olduğunu görüyor ve kurduğu güçlü ekibin şehrimize en doğru hizmeti vereceğine inanıyoruz. Bu itibar ile şehrimiz adına sorumluluk alıyor, seçimlerde Sayın Mehmet Keles’i destekleyeceğimizi büyük bir mutlulukla ifade etmek istiyoruz’ dedi.

İYİ Parti Düzce Belediye Başkan adayı Mehmet Keleş’te kendisine ve ekibine verilen bu destekten son derece mutlu olduğunu belirterek  “Günden güne büyüyen ve farklı partilerin destekleri ile de gücüne güç katan seçim çalışmalarımızda, Osmanlı Partisinin bu kıymetli desteğinden gurur duyduğumuzu belirtmek isterim. İnşallah yerelde farklı partiler ile yürüttüğümüz bu iş birliği ve dayanışma ile seçimi kazanacak ve seçim sonrasında da memleketimize en sağlıklı biçimde ve en önemlisi hep beraber hizmet vereceğiz” diye konuştu.

BAŞKAN ÖZLÜ YENİ DÖNEM İÇİN ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ BAŞKAN ÖZLÜ YENİ DÖNEM İÇİN ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er de Osmanlı Partisi heyetine destek açıklamaları için teşekkür ederek verilen desteği çok kıymetli bulduklarını ve Düzce’nin geleceği adına alınan bu karar için tüm siyasi parti bileşenlerine Teşkilatı adına şükranlarını sunduğunu ifade etti ve " Birlikte Kazanacağız" şeklinde konuştu.