Düzce Millet İttifakı CHP 1.sıra milletvekili adayı Talih Özcan, 9 Mayıs tarihinde Düzce’de miting yapacak olan CHP Genel Başkanı ve 13’üncü Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu için tüm hazırlıkların tamamlandığını söyledi.

14 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçim için Düzce’de ilçe, köy ve mahallelerde adım atmadık yer bırakmayacaklarını işaret eden Talih Özcan şu ifadeleri dile getirdi:

MEVCUT İKTİDAR TÜRKİYE’Yİ YÖNETEMİYOR!

 “Sahadaki çalışmalarımız sırasında gördük ki ev kadınlarından emeklisine, işçisinden köylüsüne, çiftçisine, işverenine, memuruna, 7’sinden 70’ine kadar herkes değişimden yana. Bugün tüm kesimlerden herkes hayat pahalılığından şikayetçi. Vatandaşlar evlerine aldıkları gıda ve ürünleri ‘kilo’ ile alamıyorlar, ‘tane’ ile mutfaklarını çekip çevirmeye çalışıyorlar.”

GENÇLERİN YARINDAN UMUTLARI YOK

“Gençlerimiz işsizlikten yakınıyor, dahası, yarınlarından umutları yok. Esnafından, işverenine kadar tüm çalışan kesimler ürünlerin maaliyetlerinden, girdi fiyatlarından dertliler. Emekliler huzur içinde değiller. Kısaca her kesim hayatlarından memnun değil. Buna neden olan iktidarın liyakatsiz, kötü yönetimidir. Biz bunu biliyoruz. Sorunların çözümü için çareleri de biliyoruz. Bunun için de iktidara talibiz. Türkiye’de artık bir ‘değişim’ zorunludur.”

9 Mayıs tarihinde yapılacak mitinge Düzce’de yaşayan herkesi davet eden Talih Özcan, ‘13’üncü Cumhurbaşkanı Adayımız, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Düzce’ye değişimin formüllerini anlatmak için geliyor. Türkiye, Düzce için gelecek Millet İttifakındadır’ dedi.

HABER- NALAN TAYYAR