banner851

banner955

ENGELLİ VE HAMİLE KAMU PERSONELİ İDARİ İZİNLİ SAYILACAK

Düzce’de, bu gece saatlerinden itibaren beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle il genelinde eğitime 2 gün süreyle ara verildi. Alınan kararı kendisine ait Twitter hesabı üzerinden duyuran Düzce Valisi Cevdet Atay, ayrıca Perşembe ve Cuma günleri hamile ve engelli kamu personellerinin yine il genelinde idari izinli sayılacağını belirtti.

Eğitim 09.03.2022, 22:53 09.03.2022, 23:05
2968
ENGELLİ VE HAMİLE KAMU PERSONELİ İDARİ İZİNLİ SAYILACAK

Sibirya üzerinden ülkemize giriş yapan Aybar Soğuk Hava Dalgası ile birlikte  bu gece saatlerinden itibaren Düzce ve çevresinde yoğun kar yağışı bekleniyor. Günler öncesinden Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarılarda, kar yağışının özellikle yüksek kesimlerde fırtına şeklinde görüleceği bildirilmişti.

Düzce’de akşam saatlerinde aralıklarla yağmaya başlayan kar yağışının gece saatlerinden itibaren, kuvvetlenmesi tahmin ediliyor. Meteorolojinin tahminlerine göre Aybar Soğuk Hava Dalgası ve kuvvetli kar yağışının önümüzdeki 5 gün boyunca sürmesi bekleniyor.

Meteoroloji’nin bütün uyarılarını dikkate alan Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce il genelinde eğitim ve öğretime 2 gün boyunca ara verileceğini duyurdu. Aldığı kararı kendisine ait Twitter hesabı üzerinden duyuran Vali Atay ayrıca, Perşembe ve Cuma günleri hamile ve engelli kamu personellerinin idari izinli sayılacağını ifade etti.

Vali Atay paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Beklenen kar yağışı ve  oluşabilecek olumsuz hava koşulları nedeniyle  İlimiz genelinde; Eğitim-Öğretime 10-11 Mart tarihlerinde ara verilmesine, Engelli ile hamile kamu çalışanlarının idari izinli sayılmalarına, karar verilmiştir.”

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (7)
VATANDAŞ 7 ay önce
KAMUDAKİLER HAMİLE ÖZEL SEKTÖR NAPARSA YAPSIN GEÇENKİ KARDA HAMİLE OLARAK DÜŞTÜM KAMUDA OLMADIĞIM İÇİN NE GELİRSE GELSİN BAŞIMIZA
WATANDAS 7 ay önce
MEYDANDA KAR YOOK :O :d
Cemil 7 ay önce
Ak parti belediyesi sinifta mi kaldi ne oldu ??Hani Ekrem imamoglu icin demedigini birakmayanlara gelsin
sevgi 7 ay önce
Yaz gününde kar tatili. Yazık çocuklara.
Düzceli 7 ay önce
Daha yere kar düşmeden okulları 2 gün tatil etmek sanırım büyük bir öngörüsüzlüktür. Ekonominin zor geçtiği şu günlerde idareciler aldıkları kararların esnafları nasıl etkileyebileceğini iyi düşünmemeliler.
Hasan 7 ay önce
Keşke bu bilgiler eken saatte verilse kimse mağdur olmasa gece 11 de aciklamami yapılır anlamış değiliz
Düzceli 7 ay önce
Valim adamm neyse gülelim yinede
12
açık