Cumhur İttifakı partileri AK Parti, MHP, BBP, Yeniden Refah Partisi, DSP ve Vatan Partisi il başkanları, 28 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde halkın iradesinin sandığa yansıması için tüm güçleriyle Düzce’yi karış karış geziyor.

IMG_7624

Bu çerçevede tek vücut halinde hareket eden Cumhur İttifakı, hafta sonunu Gölyaka ilçesine ayırdı. Önceki dönem AK Parti Milletvekillerinden Celal Erbay başta olmak üzere AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, DSP İl Başkanı Bekir Yıldız, AK Parti Gölyaka İlçe Başkanı Necmi Kap, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ve İl Genel Meclisi Başkanı Fazlı Koç’un yanı sıra Cumhur İttifakın ilçe teşkilatlarının hazır bulunduğu ziyarette, Gölyakalı vatandaşlarla seçim süreci değerlendirildi.

IMG_7641

28 Mayıs’taki ikinci tur seçimlerinin Türkiye ve Düzce için önemine dair söylemlerin öne çıktığı ziyaretlerde Cumhur İttifakının adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istendi.

IMG_7639

Sandığın, halkın iradesini sağlıklı ve net şekilde göstermesi açısından önemine dair Gölyakalılara telkinde bulunmayı ve mutlaka sandığa gidilmesinin gerekliliğini iletmeyi de ihmal etmeyen Cumhur İttifakı heyeti, Türkiye Yüzyılı vurgusu ile çıkılan yolun Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye’yi geleceğe taşıyabileceğini paylaştı.

IMG_7663

Gölyaka’da vatandaşların yoğun ilgisi ve teveccühleri ile karşılaşan Cumhur İttifakı heyeti, program çerçevesinde Gölyaka’daki temaslarını gün boyu sürdürerek 28 Mayıs seçimlerinde destek taleplerini yineledi.