31 Mart 2024 yerel seçimlerine sayılı günler kala, siyasi arenada aday adaylarının rekabeti kızışmaya devam ediyor.

Boğaziçi Belediye Başkan aday adayı Erhan Alemdar, seçim sürecine girilen şu günlerde, deyim yerindeyse çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayarak aday gösterilmesi durumunda Boğaziçi Belediyesine yönelik getireceği yenilikleri vatandaşlara anlatmaya devam ediyor.

Düzce’de seçimlerin en heyecanlı geçmesi beklenen Boğaziçi beldesinde Ak Parti’nin en güçlü aday adayı olarak gösterilen Erhan Alemdar, vatandaş ve esnafları ziyaret ederek, beldenin sorunlarını yerinde dinliyor.

“CUMHURBAŞKANIMIZIN BELEDİYECİLİK VİZYONUNU BENİMSİYORUM” “CUMHURBAŞKANIMIZIN BELEDİYECİLİK VİZYONUNU BENİMSİYORUM”

Ak Parti Boğaziçi Belediye Başkan aday adaylığını açıklamasının ardından, siyasi gündemde dikkatleri üzerine çeken Alemdar, Boğaziçi beldesinde sevilen kimliği ve vatandaşlara olan samimi tutumuyla toplumun her kesimine dokunarak seçim sürecini en iyi şekilde yürütmeye devam ediyor.

‘’Makam için değil hizmet için bu yola çıktım’’

Yaşlı genç ayırt etmeksizin yediden yetmişe herkese yönelik bireysel yeniliklerle vatandaşları memnun edeceği konusunda iddialı konuşan Alemdar, ’Makam için değil hizmet için bu yola çıktım’’ diyerek, doğup büyüdüğü beldesine katkı sağlamak istediğini vurguladı.

Aday olmasına Boğaziçi halkının kesin gözüyle baktığı Erhan Alemdar, genç yaşına rağmen edindiği tecrübeleri ve siyasi olarak kurduğu güçlü bağlantılarıyla Boğaziçi Beldesine yeni bir soluk kazandıracağı değerlendiriliyor.

Öte yandan Boğaziçi halkının hizmete hasret kaldığını, yaptığı ziyaretlerde net bir şekilde gördüğünü ifade eden Alemdar, genç yaşını ve enerjik yapısını göz önünde bulundurarak: “her zaman ulaşılabilir, gençlere yönelik yenilikleriyle beldesini kalkındıran bir başkan olacağım.” İfadeleriyle özetledi.

HABER/ Liva Nur Ünsal