Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir arada yaşama kültürünü pekiştiren birleştirici belediyecilik anlayışı doğrultusunda yöre halkının bütününü kucaklayarak hizmet vermeye hazır olan Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, göreve layık görülmesi halinde her an vatandaşla iç içe ve yüz yüze olmaya söz veriyor.

'UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ' 'UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ'

Whatsapp Image 2024 02 23 At 11.27.53

MÜSİAD’DA BİRLİK-BERABERLİĞİN ÖNEMİ VURGULANDI

Şehrin yönetiminde Düzce’nin dinamikleri olan sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütleri ile istişareyi ön planda tutacağını her fırsatta vurgulayan Başkan Adayı Eser, kentin en çok üyeye sahip sivil oluşumu olan Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Düzce Şubesi ziyaretinde de STK’lar ile güç birliğinin önemine parmak bastı.  

Whatsapp Image 2024 02 23 At 11.27.55

“GELİŞME VE KALKINMADA İŞ İNSANLARININ ROLÜ ÇOK BÜYÜK”

MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanı Özgür Sağlam tarafından ağırlanan MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser ve beraberindeki MHP heyeti, yerel yönetim ile sivil toplum kuruluşlarının bir araya gelme, sorunları paylaşma, tartışma konusunda görüş alışverişinde bulunmasının gerekliliğini vurguladı. Düzce’deki yüzlerce iş insanını temsil eden MÜSİAD’ın şehrin ekonomik canlılığına önemli katkılar sağladığını vurgulayan Başkan Adayı Eser, “Sivil toplum örgütleri toplumsal konulara odaklanır. Düzce’nin daha iyi noktalara taşınması için gerekli olan gelişme ve kalkınmada iş insanlarının rolü çok büyüktür. Sanayi çarklarının sorunsuz dönmesi ve ticaret hacminin gelişmesi memleketimize büyük katkılar sağlar. Şehrimizin her alanda cazibe merkezi olması için omuz omuza çalışacağız.” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 23 At 11.27.55 (1)

“2018 YILINDA YAŞADIĞIM KRİZ BENİM DÖNÜM NOKTAM OLDU”

Sorunsuz kentleşmenin iş dünyası için de olmazsa olmaz olduğunu kaydeden seçimin iddialı Adayı Eser, “Yıllardır çözülemeyen sorunlar, yapılamayan çalışmalar var. Depremlerin üzerinden neredeyse çeyrek asır geçmesine karşılık hala orta hasarlı, metruk binalarımız var. Ben 2018 yılında şantiyelerimde bir kriz yaşadım. Bu krizi finansal açıdan iyi yöneterek atlattım. Bu benim dönüm noktam oldu. Benim iş hayatındaki tecrübem ve sorun çözme kabiliyetim krizi rahatlıkla aşmamızı sağladı. Bu yönümü Düzce Belediye Başkanı seçilmem halinde yerel yönetimde de uygulayacağım.” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 23 At 11.27.55 (2)

“YAPILAN İŞLER YETERSİZ, EKSİK VE VATANDAŞA DOKUNMUYOR”

Belediye hizmetlerinde ciddi boşluklar olduğunu vurgulayan MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, “Yapılan işler yetersiz, eksik ve vatandaşa dokunmuyor. Ziyaretlerimde Düzce halkının çoğu alt yapı yani kanalizasyon, ulaşım ve su sorunlarından dert yanıyor. Ben diyorum ki ‘Az çoktur, basit zordur.’ Biz zoru başarmaya, şehrimizi geliştirmeye talibiz.” şeklinde konuştu.

Whatsapp Image 2024 02 23 At 11.27.56

“ELİNİ VİCDANINA KOYAN İNSANLARI SEÇMEMİZ LAZIM”

31 Mart Yerel Seçimleri’nin Düzce’nin geleceği için büyük önem taşıdığına vurgu yapan MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, “Bizim Düzce’de elini vicdanına koyan insanları bulmamız lazım, seçmemiz lazım. Seçemediğiniz zaman sorun yaşıyoruz. Düzce’nin kaybedecek vakti yok.” diye konuştu.