banner851

banner614

BAŞKAN DEMİRCAN VE MECLİS ÜYELERİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

banner619

Gölyaka Belediyesi ilçe merkeze bağlı Cumakırı Mahallesi’nde bozulan yolların düzeltilmesi için çalışma başlattı. Belediye Başkanı Yakup Demircan ve belediye meclis üyeleri de hummalı şekilde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

banner846
Gölyaka 18.08.2020, 17:30 18.08.2020, 17:28
3342
BAŞKAN DEMİRCAN VE MECLİS ÜYELERİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
banner844

Gölyaka’da kış ayları gelmeden yolların iyileştirilmesi başlatılan çalışmalar hızlandırıldı.

Gölyaka Belediyesi, Cumakırı Mahallesi’nde bozulan yollar için harekete geçti. İSKİ’ye ait ağır tonajlı araçların geçişi sırasında deforme olan yollarda kazıma ve asfaltlama işlemleri başlatıldı. Karayolları Genel Müdürlüğü ile ortak yapılan çalışmaların en kısa zamanda tamamlanması hedefleniyor.

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan çalışmaların yoğun şekilde süren bölgede beraberindeki belediye meclis üyeleriyle birlikte incelemelerde bulundu.

Başkan Demircan, kış mevsimi gelmeden yollarda meydana gelen bozulmaların onarılacağını belirterek, kısa sürede çalışmaların tamamlanacağını söyledi.

 

Yollarının düzeltilmesi için ekipleri iş makinelerini çalıştırdığı Cumakırı Mahallesi sakinleri de çalışmaların memnuniyet verici olduğunu ifade ederek, Belediye Başkanı Demircan ve ekibine teşekkür etti.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (7)
Yalan 12 ay önce
Yolu İski GÖLYAKAYA KANALİZASYON ŞEBEKE HATTI YAPMAK İÇİN KAZDI yatırımın ne olduğunu hangi yatırımın daha faydalı olduğunu bilmeyen kendini mimetten sayan bir muhtarın siyasetinden dolayı hat yapımından vazgeçti ve yolu da ısrarlar neticesinde tranşenin başına sonuna bu çalışma Gölyaka belediyesine ait değil İSKİ ye ait bizle alakası yok diyen gölyaka belediyesi yada onların çağırdığı karayolları değil iskinin ta kendisi şartnameler gereği beklenen süre sonrasında yaptı. Siyasi emellerine alet etmek için hayatlarında bir çalışma tapmayan belediye de çok iş yapmış gibi İSKİ asfalt çalışması yaparken gelmiş oraya. Resimlerde görülen çalışanlar ve iş makinelerinin hepsi iskiye ait inanmayan gitsin çaybükü köyünde devam eden çalışmalarda görsün. Haberciliğin de bi adabı olsun doğru araştırarak haber yapın lütfen.
Aslan 12 ay önce
Bravo başkanım
İsimsiz 12 ay önce
Ya bi bırakın bu tirübün işlerini sanki ağır tonajlı araçlar bozdu o yolu koskoca belediye bir muhtar kadar olamadı İSKİ izinsiz kazı yaptı yolu eşti gitti köy bölgesine gelince muhtar izin belgesi sordu sonra İSKİ gitti şimdi de çıkmışlar fotoğraflar la poz veriyorlar
ece 12 ay önce
cafelerde sosyal mesafe sıfır herkes dip dibe oturuyor
İyiki yaptınız 12 ay önce
Yarabbi şükürler olsun, arabamın lastiği kesilmişti
Bakacak lı 12 ay önce
Keşke hiç bozmasaydınız da tamirde yapmasaydınız, yollar yapılsın diye o kadar bekliyoruz yapıldıktan 1 yada 2 yıl geçiyor hemen ardından başka proje devreye giriyor ve o yolumuz....
Düzceli 12 ay önce
Lütfen sadece araçlar mı bozdu yolu onu söyleyin. Orada koylu derelere su yolu actiginda ve yerden hat doşendiginde hic mi eseri kalmadi.