banner851

banner955

DAMLA HOROZ: “AİLEMİN YANINA GİTMEK İSTEMİYORUM”

Düzce'nin Gölyaka ilçesinde oturan ve kaybolan 17 yaşındaki Damla sosyal medya hesabından video paylaşarak “Kaçırıldı falan diye endişe etmişsiniz, ama ben kaçırılmadım hepinize teşekkür ediyorum. Ailemin beni aradığını farkındayım ama ben onlara gitmek istemiyorum" dedi.

Gölyaka 22.07.2020, 09:44 22.07.2020, 09:51
9013
banner1032

Evinden ayrılan 17 yaşındaki Damla Horuz'dan haber alamayan ailesi durumu kolluk kuvvetlerine haber verdi. Genç kızın kaybolduğu haberi kısa sürede tüm sosyal medyaya yayıldı. Güvenlik güçleri genç kızın bulunması için geniş çaplı inceleme başlatırken 17 yaşındaki Damla sosyal medya hesabından iki video paylaşarak kendisinin iyi olduğunu ailesi ile yaşamak istemediğini söyledi. 

Damal Horuz ilk videosunda ailesi ile yaşamak istemediğini dayak yediğini iddia ederek “Başkanının yaydığı sahte şeylere inanmayın. Ben gayet güvendeyim. Ben asla ailemle yaşamak istemiyorum çünkü bana çok şey yaşattılar. Bana psikolojik baskı yaptılar. Çok dayak yedim, jandarmaya gittim yurda gitmek istiyorum dedim. Beni göndermediler geldiler aldılar. Bende korku ile gittim. Dayımlar beni dövdüler, bende kendimi kaçmak zorunda hissettim ve kaçtım. Arkadaşımın evindeyim, güvendeyim, lütfen sahte şeylere inanmayın” dedi. 

Peşinden yayınladığı ikinci videoda ise Damla kendisinin polise gideceğini belirterek, “Ben buradan sesimi duyurduğum için çok mutluyum. Ailemden korktuğum için jandarmada ailemle yüz yüze geldiğimde jandarmaya bir şey diyemedim, kabul etmek zorunda kaldım söylediklerini ben küçük olduğumdan dolayı beni hiç adam yerine koymadılar.  İki kere gitmeme rağmen birincisinde tamam affettik ikincisinde bari yurda yerleştirelim demediler. Ben şu an çok rahatım, çok güvendeyim, kaçırılma gibi bir durumda yok ben kendi isteğimle evden çıktım. Ben ailemin beni aradığını farkındayım ama ben onlara gitmek istemiyorum. Gerekirse bir yurda falan yerleşirim, ama ben onlara gitmek istemiyorum. Bakın benim var daha ne kadar rahat olabilirim. Bu yüzden biraz kafa toplamak istiyorum, kafamı topladığım zaman zaten ben polise gideceğim. Hepinize teşekkür ediyorum. Kaçırıldı falan diye endişe etmişsiniz, ama ben kaçırılmadım hepinize teşekkür ediyorum iyi geçeler diliyorum” ifadelerinde bulundu. 

Damla ayrıca son olarak da “Ben bütün herkesin kayboldu haberlerini kaldırmalarını istiyorum ben psikolojik olarak çok kötüyüm lütfen herkes kayboldu haberlerini kaldırsın rica ediyorum sizi haberdar etmeye devam edeceğim ve de aileme asla gitmek istemiyorum hepinizi seviyorum iyi geceler” yazarak paylaştı. 

Olayla ilgili olarak inceleme sürüyor. 

Yorumlar (9)
Ercan 2 yıl önce
Ben bir insan olarak bu kızımızın rahatım demesine inanmıyorum karşı tarafdan baskı olduğuna inanıyorum sevgili olabilir öylede konuşmak zorunda kaldığına inanıyorum sonuç da karsindakilerde annen baban saygilar
Hakkı 2 yıl önce
Şimdiki gençler biraz sıkıntıya gelemiyor. Tamam da suç hep mi onlarda
sosyal hesaplarına bakın 2 yıl önce
Bu kızın 3-4 sene önce yazdığı yazılar paylaşımlar. küfürlü ve sanki 50 yaşında gibi atarlı giderli. bütün erkekler öyle falan diyor. yazık bu genç nesil bitti internet yüzünden
Aaaa 2 yıl önce
Bu yaş ta iyi konustu ama bence bu kardesimiz bi matde testinden gecsin gözleri kaymis bence yani
Düzceli 2 yıl önce
Ahh be kızım çok pişman olacaksın seni ailenden başka kimse koruyup kollayamz şimdi herşey toz pembe gözünde inşAllah başına kötü birşey gelmeden aklın başına gelirde ailene dönersin hiçbir anne baba evladının kötü olmasını istemez Allah verecekse hayırlı evlat versin senin ne hakkın var anneni babanı üzmene yazık günah sana çok şeyler yazmak isterdim sırf aileni üzdüğün için ama şimdi ne dersek diyelim anlamayacaksın
Öz hakiki İrlandalı 2 yıl önce
Gençlikte olur böyle şeyler tavsiyem kötü yola düşmeden aile yanına dönmesidir
Salak 2 yıl önce
Televizyonum var mutluyum...
Ramazan 2 yıl önce
Çocuk ve gençlerin yaşı ne olursa olsun anlatmak istedikleri konulara fikirlere saygı gösterip uygun ve akıllı bir şekilde karşılık vermeli ve yol gösterilmelidir. Yoksa sonu hüsranla bitiyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25
orta şiddetli yağmur