banner851

banner955

DEMİRCAN: “VAKTİNDEN ÖNCE BİTECEK”

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın seçim döneminde söz verdiği modern pazaryerinde mutlu sona yaklaşılıyor. Hummalı çalışmaların devam ettiği kapalı modern pazaryerinin direkleri dikildi. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, kapalı pazaryerinin vaktinden önce ilçe halkının hizmetine sunulacağını söyledi.

Gölyaka 12.01.2022, 10:14 13.01.2022, 12:51
2878
DEMİRCAN: “VAKTİNDEN ÖNCE BİTECEK”

Gölyaka ilçesinde, 4 bin 500 metre kare alanda inşaat çalışmaları devam eden ve içinde kafeteryası, mescidi ile bebek emzirme odaları gibi sosyal alanların yer alacağı modern kapalı pazaryeri projesinde çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Dün direkleri dikilen modern pazaryerinin elektrik ihtiyacı ise, üzerine kurulacak olan güneş panelleri ile sağlanacak.

Konu ile ilgili Öncü Haber muhabirine açıklamalarda bulunan Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, kapalı pazaryerinde çalışmaların hava muhalefetine rağmen devam ettiğini belirtti.

Kapalı Pazaryeri inşaatını üstlenen müteahhitten, vaktinden önce projeyi bitireceği yönünde söz aldıklarını kaydeden Demircan, “Halkımıza verdiğimiz bir sözü daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Pazaryerimizin içinde 87 araçlık otopark olacak. Pazaryerimizin yanından geçen derenin DSİ tarafından ıslahı yapılacak. Bu da pazaryerimizin görsel güzelliğe kavuşmasını sağlayacak” dedi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
Ali veli 12 ay önce
Kaynaşlıdan hızlı davrandılar
faruk 12 ay önce
Allah razı olsun yakup hocam çok çalışıyor
Yeni Sayımız